Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tumblren hogyan tudom megnézni...

Tumblren hogyan tudom megnézni, hogy az adott illető mikor volt utoljára aktív?

Figyelt kérdés
Nyilván azt látom, hogy mikor tett ki utoljára bejegyzést, de engem az utsó bejelentkezés ideje érdekelne.

2021. aug. 23. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Most gépen hirtelen nem tudom, de ha a mobilappban rámész a legutolsó poszt jobb felső sarkában a pont-pont-pontra, kiírja a rebloggolás dátumát. Illetve ahogy görgetsz a blogon, kiírja a dátumot, ha a nap már különbözik.
2021. aug. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a privát szféra, ugye? Mert ez a kérdés kicsit ilyen stalkeresen hangzik.

Az utolsó reblog se utal semmire, mert lehet, hogy a queueből vannak a posztok rebloggolva.

2021. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A queue valóban bonyolíthat a helyzeten, de sokan nem használják, úgyhogy az utolsó poszt időpontját megnézni attól még működhet.


De azért meg ne haragudj, kettes, ezen mi a zaklatás? xD Főleg, hogy a Tumblr cseszett egy anonim közösségi média.

Azért ennyire krónikusan ne legyünk online.

2021. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!