Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple macbook air 2020 M1-et...

Apple macbook air 2020 M1-et szertnék vásárolni. Egyetemista vagyok így van kedvezményem. A kérdés, hogy ha a macbookot az USA-ban veszem akkor is jár a kedvezmény magyar egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Apple macbook air 2020 M1-et. És élnék a diákkedvezménnyel egyetemistaként. Be tudnám szerezni az USA-ból ahol a kedvezményes ár 899$. Ez kb 270 000 forint. Itthon ugyan ez 405 000 forint. Szóval ha USA- ban veszem meg a terméket akkor elfogadják, hogy magyar egyetemen tanulok és magyar diák vagyok? Tehát kint is járna nekem a kedvezmény? És milyen adatokat kérnek el ennek hitelesítéseként? Akár itthon akár az USA-ban.

#MacBook #Oktatási kedvezmény
2021. szept. 18. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
899$+adó+szállítás+VÁM+ÁFA - és nem jár a kedvezmény
2021. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kedvezmény jár, valójában BÁRKI igénybe veheti mert nem ellenőrzik. De ahogy első írta vám + ÁFA olyan plussz 100eFt. Tehát 99% hogy drágább mint a magyar Apple-től.
2021. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De mivel mondtam h el tudom intézni a szállítást ismerőssel így sem vámot sem áfát sem szállítást nem kell fizessek.
2021. szept. 19. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!