Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat a film? Minden...

Miért szaggat a film? Minden lejátszóval szaggat.

Figyelt kérdés

A felbontás 4K.

Csináltam úgy, hogy elindítottam vlc-vel és néztem közben az erőforrást. Minden erőforrás 0-2% között volt, szóval biztos hogy nem ezzel van a gond.

rtx 2070 super van, ryzen 7 2700X-el és 32 gb ram-mal, szóval biztosan nem a géppel van a gond.



2021. szept. 24. 20:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Más 4K videónál nem akad. Az nCore-ról lett letöltve a film. (pontosabban sorozat)

Nem linkelem, mert akkor megint törlik a kérdést, de a kommentet biztosan :D Megpróbálok egy másik verziót letölteni, hátha az jó.

2021. szept. 26. 12:14
 22/28 anonim ***** válasza:
Ejh, na kérdező, akkor ne a filmet linkeld, hanem, a discord-odat :D És ott, már linkelheted, nem? :D
2021. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ott már igen, de nincsen discordom, de pm-ben el tudom a linket küldeni :D
2021. szept. 26. 12:17
 24/28 anonim ***** válasza:
Ne kockáztassuk meg :D Inkább, email cím, bármi. De, nem akarom, hogy ezért legyél törölve.
2021. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem én leszek törölve, csak a kérdés.
2021. szept. 26. 12:20
 26/28 anonim ***** válasza:
MoneTaliMonolis te miért vagy így rákattanva egy anonim oldalon a privát dolgokra? Mail, Discord, teamviewer.. adathalászol vagy mi?
2021. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Úgy gondolod, adathalászat végett? Nem így van, azért mert, vannak esetek, amikor nincs minden tisztán leírva, egy kérdésnél, tehát, nincs mondjuk leírva, hogy mit ír ki a program, esetleg, nem is lehet a problémát szöveg alapon megmutatni, másrészt, a kérdező nem küld róla képet. Egyszerűbb-nek gondolom, ha teamviewer-el oldjuk meg, és utána leírjuk a probléma megoldását a kérdés alá, ha még nincs ott.


Az, hogy anonim oldal, vagy se, lényegtelen, én jót akarok okozni, de válogatással. Tegyük fel, egy kérdező, elkezd szidni, minden ok nélkül egy válaszolót, akkor hiába tudom a megoldást a hibára, kizárt, hogy segítsek neki. Ez az elvem, 26-os.

2021. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

nCore-ról lett leszedve a film.


99%, hogy fel lett skálázva 4K-ra, vagyis valójában NEM 4K a film, csak annak tűnik


Főleg az eszméletlenül alacsony bitrátája miatt.


Szedd le máshonnan, akár Full-HD minőségben, mert állítom, hogy ennél a kókányolt videónál még az is jobb lesz.

2021. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!