Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám beállítani...

Hogyan tudnám beállítani Windows 11 alatt, hogy a hangszórót ne fejhallgatónak értékelje, hanem hangszórónak?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésemnél rájöttünk, hogy mi a probléma, de nem találtam rá megoldást.



https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


2021. okt. 24. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem jól kezeli a 11 az audio drivert. Esetleg megróbálhatod újratelepíteni kompatibilítási módban. Ha nem segít, akkor várni kell, míg lesz hozzá kompatibilis driver.

(ezek az új, még kiforratlan dolgokban rejlő szépségek és meglepetések)

2021. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos a szomszédom jól mondja. Ez még Új Rendszer Windows, várj még kb fél évet aztán talán jó lesz, a Windows 10-nek,8-nak,7-nek és a többi lenti Windows-nak is voltak ilyen bajaik. De azok mostmár tökéletesen működnek ahogyan kell
2021. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A Microsoft ügyfélszolgálatánál is ezt a választ kaptam, várok. Letisztultabb, mint a win10, jobban is tetszik, állítólag fog kapni WSL-t. Ezek miatt nem váltok vissza. Csináltam biztonsági mentést, de eddig csak ezt az egy "nagyon" zavaró problémát találtam.
2021. okt. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!