Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek az Appe IMac-ek...

Szerintetek az Appe IMac-ek megérik az árukat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem éri meg.


Amire főleg én használnám, arra nagyjából teljesen alkalmatlan az Imac, és nem hiszek benne, hogy az a felár amit kifizetsz azért hogy apple, meg dedikált os, annyival többet tudna nyújtani, mint egy nem apple gép.

2021. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Felhasználás függő. Ha olyan munkára/programra kell ami csak az apple ökoszisztémában elérhető akkor ez van.

Ha olyanra amit meg tudsz csinálni PCn is akkor brutálisan túlárazottak. A hardver az nem drága bennük, de valahol meg kell fizetnie a usernek a fejlesztési költségeket..

2021. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán nem. Fele annyiból erősebb gépet építek, amit akkor fejlesztek vagy javítok amit és amikor akarok. Ha jól válogatom az alkatrészeket, még a MacOS-ról sem kell lemondjak a Hackintosh miatt.
2021. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2021. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Mióta nincs Jobs az Apple egy kalap sz.r, nulla innováció maximum pénzlehúzás. Nem éri meg.
2021. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-essel értek egyet. Van helyzet amikor kell. Szoftverfejlesztőként nem ritka hogy kell iOS applikációt csinálnunk, ehhez elengedhetetlen. Sok kreatív szoftver is van ami csak macOS-en érhető el.


Viszont egy egyszerű, mezei felhasználónak szinte semmi extrát nem ad, felesleges ahhoz, hogy Word doksikat írogass rajta.

2021. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én legalább 10 éve nem használok semmilyen asztali gépet. Nincs szükségem akkora erőforrásra, amit csak asztali gép tudna biztosítani. Ráadásul mivel az iMac is laptop alkatrészekből készül, nem is képes nagyobb teljesítményt nyújtani egy laptopnál. Egyedül a nagyobb képernyő jelent benne többletet.

Számomra sokkal hasznosabb, hogy a laptop hordozható, bárhol lehet rajta dolgozni, könnyű vele utazni, nem jelent plussz terhet költözésnél.


Hogy Mac vagy Windows, az leginkább ízlés és igények kérdése. Én legalább 10 éve szoktam át Macre, nem bánom és nem hiányzik a Windows, de hülyeségnek tartom másokat győzködni a saját ízlésünkről. Mindenki döntse el, hogy neki mire van szüksége és használja azt, ami neki jó.

2021. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Én csak olyantól fogadok el véleményt bármilyen termékről, akik használták / használják is, nemcsak látatlanban, szimpátia alapján pofáznak. Kérdezz meg iMac usereket, olvass teszteket. Az a mérvadó. Nem a megkeresett, irigy, csóró átlag magyar, akinek minden szar, ami nem akciós, kínai, Tesco gazdaságos, stb.
2021. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!