Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok olyan hamisított...

Tudtok olyan hamisított perifériákat amik megérik az árukat?

Figyelt kérdés

Hamisított alatt azt értem hogy egy létező termék nevével gyártanak le egy nehezen megkülönböztethetően hasonló terméket.

A megéri alatt meg azt értem hogy elég használható minőségben gyártják le ahhoz hogy abban az árkategóriában amennyivel olcsóbban árulják azzal meg tudja állni a helyét.


2019. szept. 25. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Én nem igazán találkoztam még megbízható kínai koppintmánnyal. Mert ugye az ilyen cuccok 90%-a kínából származik.

Volt nálam 2 éve egy 1050 és egy 1060 néven árult kínai VGA az egyik ismerősöm jóvoltából.

Pár hetet használtam mind a kettőt, nem mondom hogy alul teljesítettek, de pl a hűtés gagyi és hangos volt mind a kettőn, és 2x ki is crash-elt a játék 1060 alatt driver hibával.

Egy valamiért nem érdemes ilyen hamisítványokat venni, márpedig azért mert szarból nem lehet várat építeni.

Javarészt régi olcsón beszerezhető hardverek chip készletét, elektronikai egységeit, nyák stb. használják fel a gyártáshoz.

Valahogyan ki kell hozni azt hogy olcsó legyen, ezt pedig minőségi alkatrészekből nem lehet megoldani.

2019. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
A hamisított perifériának pont az a lényege, hogy a valódi árán eladjanak valami szarabbat... Ez nem esett le?
2019. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Wish
2019. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#2 te retardált vagy, vagy nem olvastad el a kérdést sem?

Nem ugyanolyan minőséget keres, hanem csak megfelelőt olcsóbban.

2019. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2 éve használom pl. a következő egeret:

[link]

Megfelelően működik, a gyári szoftverrel is, igazából nem is vagyok biztos benne, hogy hamisítvány.

7500 Ft, itthon 12 000-től kezdődik.

2019. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 1 éve, elírtam.
2019. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!