Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Történt velem egy olyan...

Történt velem egy olyan incidens, hogy egyszer csak gépeztem és beléptem a YouTube-ra és hírtele ki voltam jeletkezve az összes Google Fiókomból? Azt írta ki a YouTube, hogy "Személyazonosság igazolása" ugye ilyenkor azt kérte?

Figyelt kérdés

#Google #hiba #YouTube #Gmail #Szeméyazonosság igazolása
2021. nov. 23. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
,hogy jelentkezzek be, de megváltozott a jelszavam. kértem ugye a telefonszámomhoz kódót de az is megváltozott az utolsó számjegye 82, de az enyém 94 szóval nem értem ezt az egészet! Nagyon szépen kérem, hogy segítsenek ez ügyben ha tudnak! Köszönöm
2021. nov. 23. 18:32
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
ajjajjj... szerintem valaki ellopta a fiókját
2021. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt biza valszeg feltörték.
2021. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"az utolsó számjegye 82, de az enyém 94"

Amit tetszett kapni kódot, 94-re végződik? De akkor hol van 82?

2021. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem törtek fel és loptak el. Egyes tartalmak megjelenítése életkor igazoláshoz kötött, és a rendszer valószínűleg kidobott, hogy a fiók igazolása megtörténjen.

A probléma csak az, hogy úgy lettek jelszavak vagy telefonszámok módosítva, hogy nem lett hozzá frissítve az ahhoz tartozó fiókok biztonsági beállítása, így olyan telefonszámra menne ki a jogosultság igazolásához a kód, ami már nem él vagy nincs többet használatban.


Első körben be kellene lépni a Google fiókba, és megnézni a társított telefonszámot, majd átírni a jelenlegire. Utána pedig tisztázni hogy mi is a használt jelszó a fiókhoz, és azzal belépni. És innentől kezdődhet az életkor igazolás.

2021. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"be kellene lépni a Google fiókba, és megnézni a társított telefonszámot, majd átírni a jelenlegire"

Ahhoz is kell a jelszó.

2021. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!