Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felszabadítani a...

Kolbaszkarika kérdése:

Hogyan tudom felszabadítani a lefoglalt tárhelyet?

Figyelt kérdés
Leakartam tölteni az Xbox app-en keresztül windows 10-en az új forzát. 110 GB-ot foglalt le magának amikor elkezdtem letölteni viszont idő közben kikapcsoltam a gépet miközben ment a letötlés. Amiután visszakapcsoltam az app nem írt semmiféle folyamatban lévő letöltést. A gépház alkamazás listájában sem találtam semmit, de a tárhely azóta is levan foglalva, de sehol se jeleníti meg hogy hol. Megnéztem a WinDirStat alkalmazáson belül, de ott se írt semmit. Valami ötlet hogy hol az anyámba keresem hogy hol foglalta le magának azt a helyet?

2021. nov. 25. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld meg ezt:

[link]

Vagy uninstalláld az xbox appot és telepítsd újra.

2021. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán jött be. Látom hogy a fájlkezelő a 400 GB-os lemez helyett csak kb 250-300-at jelez ki. Nem tudom valahol megnézni az összes fájlt a lemezen? Próbáltam a rejtett mappákat megjeleníteni, de az is csak 10 GB-ot foglal. :/
2021. nov. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!