Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy amikor le...

Mitől lehet az hogy amikor le akartam kapcsolni a gépem (windos 10) akkor a lekapcsológombra rámenve ahol egymás alatt van a 3 gomb (kikapcsolás, újraindítás, alvó állapot) nem írta ki a feliratot pl kikapcsolás, hanem furcsa vonalak voltak?

Figyelt kérdés
Mitől lehet az hogy amikor le akartam kapcsolni a gépem (windos 10) akkor a lekapcsológombra rámenve ahol egymás alatt van a 3 gomb (kikapcsolás, újraindítás, alvó állapot) nem írta ki a feliratot pl kikapcsolás, hanem furcsa vonalak voltak? Ez előtt nem volt ilyen. Újraindítottam a gépet és teljesen eltűnt és megint normális volt. Kb 2-3 vonal volt a felirat helyett és változtak ahogy rávittem az egeret. Úgy tudtam újraindítani a gépet hogy alvó állapotba raktam és amikor megmozgattam az egeret ugye hogy felébredjen akkor már olvasható/normális volt. Azért újraindítottam hogy biztos ne legyen vele megint gond. Szerintetek mi lehet? Kell érte aggódni? Az egyetlen dolog amit aznap csináltam a gépen az hogy youtube videókat néztem, meg letöltöttem egy weboldallal egy zenét youtube-ról. Nem hiszem hogy a letöltött zene lenne a gond mert korábban is ezt az oldalt használtam, és nem volt vele gond/ az URL sáv mellett ott a lakat ikon, de azért leírom hogy semmi ne maradjon ki. Én arra tippelnék hogy mivel egész nap ment a gép lehet hogy belefáradt a napba és mondjuk textúra hiba volt. Előre is köszönöm a válasz :D

2021. dec. 11. 21:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!