Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok regisztrálni...

Miért nem tudok regisztrálni az Instagramon ?

Figyelt kérdés
1 év után rá akartam nézni az instagramra hogy mi van vele, videókat nézni képeket nézni, röhögni semmi tartalmat felrakni vagy levenni, egyszerű fiókot csinálni, rendesen kitöltöttem mindent telefonszám helyet email, nem okostelefonon hanem asztali számítógépben regisztráltam majd kér ellenőrző kódót amit elküld az emailre azt beírom, semmi, hibás, újraküldés 4-szer--hibás, majd nem küld többet mert valami hiba történt, jó frissítem az oldalt, újra itt vagyok a regisztráló felületen az adataimat már megadtam szóval lehet regisztrált, és valami kis hiba volt szóval bejelentkezek "valaki megpróbált belépni a fiókodba" ezért ad meg a telefonszámodat, nem adom meg, jó, új fiók regisztrálás új email újracsinálom- megint- törlöm a előző emaileket és újra regisztrálok új emailekel -5-ször eljátszottam de semmi, most mit kell tenni telefonszámomat nem adom meg mert újból én nem fogok telefonszámot cserélni azt hiszi robot vagyok ? csak videókat és képeket akarok nézz ni nem olyan nagy kérés ez :(

2021. dec. 25. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az e-mailes nekem sem sikerült pár hónapja. Telefonról engedi a regisztrációt, utána már ha megerősíted (igen, telefonszámmal, amit meg kell adni), akkor böngészőből is be tudsz majd lépni.
2021. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-Nyisd meg a facebookot, és lépj be.


-Nyiss egy új lapot, és lépj be az instagramra.


-Bejelentkezés facebookkal.

2021. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!