Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet instagramon azt...

Hogyan lehet instagramon azt bebizonyitani hogy valaki más akart regisztrálni az én email cimemmel?

Figyelt kérdés
Mivel van instagram fiókom és észrevettem elirtam az email cimem és egy olyan emailell voltam amit félre irtam és nem az enyém volt. Tudom hogy kell megváltoztatni az email cimem a fiokomban és nem engedte. Megnéztem emailemet és láttam hogy valaki az én email cimemet adta meg regisztráláskor. De nem volt az emailben az hogy ez nem az én fiokom meg stb stb csak az volt hogy erősitsem meg. Valaki tudna segiteni hogyan bizonyitsam hogy az nem én vagyok?

2020. szept. 10. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ne erősítsd meg. Valószínűleg, mivel nincs megerősítve egy idő után le fogja törölni az insta.
2020. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Juliusi az az email amit kaptam az instától csak még nem láttam. És valami gyorsabb módszer?
2020. szept. 12. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizonyítás de kérhetsz elfelejtett jelszót, megváltoztatod belépsz és törlöd a fiókot
2020. szept. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"észrevettem elirtam az email cimem és egy olyan emailell voltam amit félre irtam és nem az enyém volt."

"valaki az én email cimemet adta meg regisztráláskor."


Most akkor te regisztráltál más e-mail címével, vagy más a tiéddel?

2020. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, a gmail küldte hogy egy rando csávó regisztrált az emailemmel és a csávót nem ismerem szóval.
2020. szept. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!