Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen szöveget nyomtattassak...

Milyen szöveget nyomtattassak a pólójára? Valami jó ötlet kellene.2 dolgot kell tudni róla: perverz informatikus és szereti a wishkyt.

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, ami vicces.. de én nem vagyok képben teljesen az informatikában.. szal jó lenne, ha ötletelnétek vmit..:)lécci..
2008. dec. 14. 15:47
 1/9 A kérdező kommentje:
tehát mégeccer: perverz, informatikus és szereti a wishkyt.. ez már 3 lett.. és még engem is szeret:)
2008. dec. 14. 15:48
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Innen szerezhetsz néhány ötletet: [link]
2008. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Vagy én ezt is a figyelmedbe ajánlom: www.polomania.hu
2008. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerem már ezen oldalak kinálatát.. de aranyoak vagytok, csak vmi konkrét tipp kellene,mert nem tudok választani!!!
2008. dec. 14. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

BME = beszarsz mire elvégzed


I *unicode téglalap* unicode

2008. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Konkretat a millio jobbnal jobb belinkelt otletnel? Szerintem ezt aztan tenyleg neked kell kitalalnod mar!

Gondolkozz, es tord az agyad. Mert hiaba irok neked valamt, ha csak azt irod vissza, hogy bocs, de nem jo!

2008. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

egy informatikustól vártam volna vmi olyat, ami tetszik neki.. és nyilván én döntöm el, h nekem mi tetszene, de azért kérnék konkrétat, mert én nem értek hozzá.. és ha kapnék 1-2 ötletet, abból választanék egyet.

És egyébként a sokból épp ezért nehéz választani!

2008. dec. 15. 21:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy egyszeű: "Ctrl Alt Del" felirat.. az milyen?:$
2008. dec. 15. 23:38
 9/9 A kérdező kommentje:
vagy ezt: "Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy..."
2008. dec. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!