Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 11 probléma játszásnál...

Windows 11 probléma játszásnál? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval utóbbi időben észrevettem, hogy a Dirt Rally 2.0 néha-néha nem tölti be a versenyt (tehát maga a játék elindul, de amikor el szeretnék indítani egy versenyt, azt már nem tölti be) és egy Access violation errort ír ki. Rákerestem googliban, nem sokan találkoztak ezzel, valaki azt írta, hogy a ventillátorral lehet gond, hogy nincs meg a megfelelő fordulat. Ezt még meg is érteném.


A hiba miatt áttértem a Dirt Rally-ra ahol ilyen probléma nem fordult elő, mostanáig.

Semmiből semmi, amikor szeretném elindítani a versenyt, kidob a játék. Semmi hibakódot nem ír ki.


Nemrég váltottam át Windows 11-re, és a hibák kb. 2 hete kezdődtek. Eleinte csak néhányszor írta ki a hibát, de mostanában elég gyakrabban, ma meg teljesen leállt.


Mi lehet a gond? Ti nem tapasztaltatok hasonlót? Vissza lehet állni Windows 10-reM Vagy próbáljam meg újratelepíteni a játékot?


Egyéként a játékot a Steamen keresztül indítom.



2022. jan. 20. 19:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt írja ki: Access violation at adress 0xa1d66b13 in module dirtrally2.exe + 0x816b13. dirtrally2.exe
2022. jan. 20. 19:55
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez már probléma votl a W11 előtt is :

[link]

2022. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!