Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha újrapasztázzák a MacBookot...

Ha újrapasztázzák a MacBookot gyorsabb lesz?

Figyelt kérdés

Van egy még i3-as MacBook Air-em, és borzasztó lassan nyit meg dolgokat, néha értetlenül állok előtte, hogy bizonyos feladatok elvégzése milyen lassan megy neki. Ha egy iStyleban újrapasztázzák az segíthet ezen?

Ezen kívül baromi hangos néha, azon esetleg?



2022. febr. 11. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy takarítás és pasztázás esetleg egy újratelepítés segíthet valamennyit, de ha régebbi az Air és valami új OSX van rajta akkor ...
2022. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
*Tudom, tudom i3-as, de abból az utolsó, és amikor egy powerpoint megnyitása 15 mp, úgy, hogy semmi más nincs megnyitva, az azért bosszantó még így is.
2022. febr. 11. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az office sajnos elég lassú nálam is, pedig az én macemmel nincs probléma jelenleg.

Egy alapos takarítás nem árt neki. Főleg ha sokat használtad ölben, ágyban.

Ha még hdd-s akkor pedig tetess bele egy ssd-t, meg fog táltosodni!

Emellett egy clean install tényleg jót tesz, most csináltam meg a 2014-es minimen (azóta nem volt újrarakva!) és sokkal gyorsabb lett.

2022. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!