Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha feltöltöttem egy Torrent-ol...

Ha feltöltöttem egy Torrent-oldalra egy torrent fájlt, és seedeltem annyi ideig, amíg a szabályzat előírja, kitörölhetem a laptopomból a torrent fájlt és a PDF fájlt?

Figyelt kérdés

A PDF-EPUB-MOBI-DOC anyagok felhőben vannak, viszont mivel sok anyagom van, a laptopból ki szoktam törölni azt, ami most éppen nem kell, és csak azt hagyom meg, amit éppen seedelek.


Illetve még ehhez a kérdéshez csatolnám (mert ezzel kapcsolatos), hogy ha egy feltöltött torrentem az oldalon "halott torrent", mert nem seedeli senki, akkor azt hogy lehet ReSeedelni, hogy újra aktív legyen?


Torrent oldalra most töltöttem fel először anyagot, és próbálok bele jönni. :D Köszönöm előre is, aki segít.



2022. febr. 20. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem seedkötelezett egy torrent, azt jelenti amit te is írsz: szabadon megállíthatod, a gépen lévő fájllal azt csinálsz amit akarsz.


A halott torrent seedelése többféle módon történhet:

- ha még megvan a kliensben a torrent és a gépen a tartalom, csak újra el kell indítani a seedelést;

- ha megvan a kliensben a torrent, de nincs meg a gépen a tartalom (de más helyen neked megvan) újra le kell tölteni a letöltési mappába a fájlokat és elindítani a seedelést;

- ha nincs meg a kliensben a torrent, de neked megvan még a tartalom, akkor az oldalról le kell tölteni a torrentet, a letöltési mappába a fájlokat, és a hozzáadáskor bejelölöd hogy egyből seedeljen az ellenőrzés kihagyásával (nem baj, ha nem jelölöd be, akkor hash ellenőrzés után fog seedelni, hiszen már megvan a teljes tartalom nálad);

- ha nincs meg egyáltalán a tartalom de be akarsz seedbe állni bármilyen torrentnél bármilyen oldalon, akkor először le kell tölteni egy olyan helyről ahol elérhető és 100%-ban megegyezik a tartalom, majd miután már neked megvannak a fájlok, az előző módszer szerint letöltöd az oldalról a torrentet, megadod neki a meglévő fájlok helyét és beállsz seedbe.

2022. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2022. febr. 20. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Saját torrentet illik nagyon hosszú ideig seedelni. Ha csak nálad van meg 100%-ban a torrent akkor döglötté válik és egy idő után törlik az oldalról..
2022. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem válaszolok privát üzenetekre, úgyhogy ide írom le:

Úgy rakod vissza a kliensbe a torrentet, hogy újra letöltöd az oldalról. Mivel a tartalom nálad már megvan, ezért nem letölteni fogja, hanem seedbe áll (ha ugyanabban a mappában van még mindig a tartalom). Azért kell letölteni, mert máshogy nem kerül bele a kliensbe maga a feladat, ezt a .torrent fájllal adod hozzá.

2022. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. febr. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!