Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért vergődtök itt ennyire?...

Miért vergődtök itt ennyire? Miért van NAGYON sok programozással kapcsolatos kérdésnek értelmetlen szájkarate a végén?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt látom, hogy a diploma vs autodidakta mód képviselői egymásnak esnek. Legtöbb helyen még csak nem is releváns a téma a kérdés szempontjából mégis próbálják itt meggyőzni egymást az emberek, hogy a diploma az isten, vagy épp xart sem ér. Mellette meg ugye a tudás, hogy az egyetem sok hülyeséget oktat, meg elavult, a másik szerint meg csak ott lehet valódi tudást szerezni, minden más hülyeség.


Sok esetben érdekes, értelmes kérdésekre sem adok választ, mert az ilyen hülye szájkarate már el is veszi a kedvemet tőle. A legtöbb esetben nem is egy normális értelmes érvekkel alátámasztott vitáról van szó, hanem inkább xardobálásról és ilyen ovis "az én apukám erősebb, mint a tied" oda böfögésekből.


Valószínűleg itt is hasonló lesz a válaszok színvonala egy idő után, de talán kapok 1-2 normális választ is.


Én megértem, hogy van akinek a diploma az isten, mert van diplomája és értékelni akarja ezt, plusz sokat tanult érte. Azt is megértem, hogy van aki szerint meg felesleges szinte (bár ezeknél van akinek elmondása szerint van, van akinek nincs), hisz a tudás nem papírhoz kötött, a papír max azt tudja alátámasztani, hogy van tudásod.



#veszekedés #diploma #ostoba trollkodás
2022. febr. 25. 08:38
 1/3 A kérdező kommentje:
A kulcsszavak kiírása közben jutott eszembe az az ostoba troll akinek a válaszain látszik, hogy szándékosan provokálni akarja a népet. Az ő hülyeségét ignoráljátok, mert vele nincs értelme foglalkozni.
2022. febr. 25. 08:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy van egy 0%-os kommentelő, aki mindig beleáll a témába, de nem tud normálisan érvelni vagy véleményt kifejteni. Már az első hozzászólásban személyeskedik és lehülyézi azokat, akik nem az ő véleményén vannak. Ez triggereli a másik oldalt is a kommentháborúban.
2022. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1/Kérdező:


A baj az, hogy nem mindig lehet ignorálni.

Az a bizonyos válaszoló, akinek másfél pipája van (vagy legalábbis volt nem olyan régen, most nem tudom hogy áll), már évekkel ezelőtt is itt volt. Akkor még volt, hogy egész tűrhetően írt, néha kifejezetten normálisan is lehetett vele beszélni.


Sőt, azt sem lehet letagadni, 30 esetből 1-szer neki is lehetett kivételesen igaza.

A stílusa viszont, ha éppen nem személyeskedik, akkor összeszedettnek tűnhet. Ez pedig sok kezdőt, tanulni vágyót megvezethet.


A gyakorin pedig nem mindenki régi felhasználó. Sosem lehet tudni, hogy az adott kérdező már ismeri-e. Jobb minden esetben azt feltételezni, hogy nem.

Ilyenkor viszont a mi "kötelességünk", hogy ezt javítsuk, nehogy valamelyik kérdező komolyan vegye.


Ha megfigyeled, az utóbbi időben a szájkarate főképpen ő vs. mindenki más, alapon megy. Néha megjelenik egy 4-4,5 pipás is, aki vele ért egyet, bár abban nem lennék teljesen biztos, hogy nem az ő másik accountja.

2022. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!