Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan okosóra,karkötő,amel...

Van olyan okosóra,karkötő,amelyikhez jó bármilyen app hogy működjön? Nekem DOOGEE telon van,olcsó volt,annyit is ér,de egyik okos alkalmazás se jó hozzá,vagy épp nem kompatibils

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az okoskiegészítőhöz szoktak appot csinálni amit letöltesz a play áruházból az androidos telódra. kompatibilitási gond elvileg nem lehet mert a gyártó érdeke is hogy működjön a termék.ezért sem értem a problémád.

Nekem haylou solar órám van amihez letöltöttem a hello haylou appot amit ráadásul nem is a gyártó adott ki hanem magyar fejlesztés,és tökéletesen működik, sokszor frissítik az appot, foglalkozik vele a kiadója.de bármi mást veszel működnie kell a megfelelő appal.

2022. márc. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!