Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az új OTP alkalmazásba, hogy...

Az új OTP alkalmazásba, hogy lehet két kártyát regisztrálni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 22:56
 1/10 Shaddark ***** válasza:
Sehogy. De használhatod a régit, nem szűnik meg szerencsére.
2022. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shaddark ***** válasza:
45%

Ha nem értettem félre a kérdést...

Egy számlaszám lehet valamilyen érthetetlen okból.

Ha egy számlához van több kártya is, azt valószínűleg lehet.

ha majd nem felejtik ki menüből... Tiszta szégyen az a program.

A régi hál-istennek működik tovább, az tökéletes. Használd azt.

2022. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell külön regisztrálni. Nekem két számlám van, két kártyával. Mind a kettő megjelent magától. Sőt, amikor lejárt a régi kártyám, már hetekkel előtte ott volt az új is, csak halványan. Amikor élesítettem az új kártyát, rögtön élt az appban is.
2022. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shaddark ***** válasza:

Ezt hogy?

Nekem azt mondta az ügyfélszolgálat, azt írta az app maga, azt írta a weboldala, Azt írták a fejlesztők az áruházban hogy nem lehet két számlát kezelni egy appban.

- Mikor volt ez? Én kb. két hete kérdeztem ezt meg a fejlesztőktől.

Biztosan az újról beszélsz?

2022. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy félreértem a dolgot. Nekem van egy Tempó számlám, és egy hitelkártyám. Mindkettőnek külön számlaszáma van. A haveromnak van devizaszámlája, neki az is megjelenik.

Van "Számláim közötti utalás" gombom, és van egy OpenBank gomb is.

2022. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shaddark ***** válasza:

Igen, egy számlaszám és a hozzá tartozó hitelkártya szám.

Ez sajna csak egy. Mondjuk én sem fogalmaztam szerencsésen, de nem is tudom a számlaszám helyett mit kellene írnom.

Mert van 3 alszámla azon a számlaszámon - ezek egynek számítanak.

De ha másikat szeretnék, (idős, beteg édesanyámnak én kezelem a számláját pár éve mert sajnos nagyon feledékeny már, ezért én fizetem be helyette a számláit) akkor azt nem engedi.

De az alkalmazásban én rákerestem a kérdező kedvéért és nem láttam hozzá adást.

Ezek szerint ha máshol hozzá adja (Webes felületen vagy régi alkalmazásban) akkor az újba megjelenik automatikusan, mégha ott nem is tudja hozzá adni.

Végül is akkor megválaszoltad kérdést :)

2022. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló.

Van a saját számlám, és van egy céges ami anyukámé.

Mivel én papírozok sokmindent neki, rá kell néznem a mozgásokra néha, a régi alkalmazásban mind a két kártya regisztrálva volt, gond nélkül beléphettem, de ide nem enged másikat regisztrálni, csak egyet, az új alkamazás nekem személy szerint tetszik de emiatt használhatatlan számomra.

2022. márc. 8. 15:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, írtam az Otp-nek.

Bemásolom ide, hátha másnak is segíthet majd.

2022. márc. 8. 15:05
 9/10 A kérdező kommentje:

"Tisztelt Ügyfelünk!


Köszönettel vettük bankunkhoz küldött levelét.


Amennyiben Digitális Szolgáltatási Szerződést köt, van egy saját felhasználói profilja, amibe automatikusan bekerül az összes olyan számla, amit kezelhet.


A „saját” profilba kerülnek például azok a bankszámlák, amiknek Ön a tulajdonosa, valamint számlaköréhez tartozó bankkártyáit ill. a hitelkártya számláit is itt kezelheti. De ha például állandó meghatalmazott, törvényes képviselő vagy gondnok egy számlán, akkor azok külön profilba kerülnek. Ha például 2 másik ügyfél egy-egy számláján törvényes képviselő, akkor a saját profilján túl további 2 profilja is lesz. Meghatalmazott beállítása személyesen bankfiókban történhet."

2022. márc. 8. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom h lehet több kártyát kezelni
2022. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!