Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy a pendrive-om...

Nautilus Channel kérdése:

Hogy lehet hogy a pendrive-om on vírust észlelt a gép?

Figyelt kérdés
Amikor beraktam a pendrive-om a gépbe és megnyitottam egy pendrive parancsikon volt benne és a gép veszélyforrást észlelt. Karanténba rakott 5-6 elemet. A fájlok neve olyan volt mintha a billentyűzetre vertek volna, a végén a pont után ha jól emlékszem .trj formátum volt. A karanténból kitöröltem és utána üres volr, nem jelzett semmit. Előző alkalommal amikor használtam képeket raktam rá hogy írószerbe kinyomtattassam és akkor nem jelzett semmit. Azóta nem használtam. Lehet az írószerbe került rá valami? Mi lehet az oka?

2022. ápr. 24. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
A vírusírtó trójainak azonosította.
2022. ápr. 24. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, valószínűleg ott került rá vírus. Millió ember bedugja a pendriveját, az egyikről megfertőzte a gépet, az meg a többit végigfertőzi. Ezért nem szabad idegen pendriveokat bedugni, meg a tieidet idegen helyen. Ilyen esetben ajánlott inkább újraírható CD-t használni, mert arra csak úgy nem tud ráírni a vírus, mint egy pendrivera.
2022. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ajánlott inkább ... CD-t használni"

Mert azt be se tudja dugni. 😁

2022. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Engedd el, megragadt a 2000-es évek elején :D
2022. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most üresnek jelzi a pendrive-t. Szerintetek használjam nyugodtan?
2022. ápr. 24. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Formázd le ... az a biztos.
2022. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Leformáztam. Köszi a segítséget!
2022. ápr. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!