Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hibakód,Forza Horizon5? A...

Hibakód,Forza Horizon5? A többi részletes leírást,lejjebb találjátok :)

Figyelt kérdés

Szóval ezt írja ki a játék,tegnap este még hibátlanul futott,most meg semmi,nem tudom,hogy mi lehet a gond...


Leírom,amit kiírt

Forza Horizon 5 ÉRVÉNYTELEN

A betölteni próbált Forza Horizon-profil már nem elérhető.

Bővebb információkért látogasd a támogatást:https//aka.ms/

ForzaSupport

Hibakód:E:10cf-f



Én még ilyet nem is halottam,sokat játszottam vele pl tegnap is,akkor nem csinált ilyet,tudom,hogy automatikusan menti a gépem a játékot,csak számomra "elég furcsa" ez a hibakód...:(


Köszönöm szépen mindenkinek a segítőkész válaszát! :)



#érvénytelen #Forza Horizon 5 #Hibakód:E:10cf-f #semmi baja sem volt #autómatikusan ment a játék #ForzaSupport
2022. máj. 1. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

***FIXED***


Had to completely delete my save, lost everything, but I can actually play the game again.


Here's what worked for me:


Make sure your PC Offline Permissions is set to ON


Open the Microsoft store.


Click on your profile Image and then click settings.


Make sure your Offline Permissions is set to ON


Start the game, wait for the start screen.


Disconnect your PC from the internet.


Go to your Windows 10 Settings --> Storage --> Apps & games -->Forza -->Advanced Options -->Select the "Reset" button.


Start playing for a few minutes to create a new local save


Connect back to the internet.


If you are prompted to pick a save, you need to pick "LOCAL" for this time only. Moving forward, you will want to pick "Cloud"


I did have to briefly re-connect my pc to the internet in order to get the game to show as playable in the menu. As soon as the button that says "play" showed up I disconnected from the internet again.


Forza support says they cannot restore my progress but that there is a procedure for restoring my inventory. I will update whenever that happens.



[link]

2022. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megsérült a mentésed, ezért nem tudja betölteni.


Sajnos a megoldás az, hogy letörlöd (felhőből is -> PC-n nem tudom, hogy ez mennyire egyszerű, Xbox-on az), és újrakezded.


Ha mindezt a support tanácsára csinálod (érdemes hibajegyet nyitni róla), kb. ezt fogják mondani, de pl. rá tudnak nézni a náluk lévő mentésre, hogy javítható, vagy sem, és ha még szomorkodsz egy kicsit nekik, akkor a játékmenet előrehaladást nem, de az inventory-t (autók, ruhák) vissza tudják adni (minden tétel ajándékként ott lesz az üzeneteidben). Legalább is pár éve így ment tönkre az FH4 mentésem (nem tudni, mitől), és ez volt az ügymenet.

2022. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!