Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott a laptopom. SOS...

Elromlott a laptopom. SOS szeretnék most hétvégén venni. Szövegszerkesztéshez,facebook-hoz,neten szétnézésre,tanuláshoz használnám. Nem szoktam játszani.Fogalmam sincs,melyik adat mit jelent. Win10 (akármilyen)/11 jó lenne. Mit vegyek,mire figyeljek?

Figyelt kérdés
köszi
2022. máj. 13. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nézz ki még egy párat, ami szóba jöhet, és utána dönts, akkor is, ha nem értesz hozzá. Lehet, hogy találsz olyan tulajdonságot, amit fontosnak tartasz, pl. van olyan, aminek a kijelzője átfordítható, érintőképernyős, így tabletként is használható, de ez csak egy példa. Egy másiknak esetleg vékonyabb a kerete a kijelző körül. Érdemes elolvasni a gyári leírást (nem szokott hosszú lenni). Általában ehhez nem a teljes típusra érdemes rákeresni, csak az elejére, de ez gyártónként változó, az általad említettnél pl. ez: [link]
2022. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, kapok itt pár paramétert, aztán az alapján szétnézek a neten és döntök. Ez egyértelmű! :)
2022. máj. 18. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!