Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook gépemen be van telve...

Macbook gépemen be van telve a tárhely, frissíteni nem tud, de azt írja ki, hogy az icludba még van hely. Akkor hova vannak mentve a dolgok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz és a gép is viszonylag új, sok mindent mentettem rá..

Ha rámegyek a beállításoknál az icloudra, akkor be van x-ve a fotók, azt írja lent a sávban, hogy “icloud tárhely: 5 gb (4,99 gb elérhető)”

De a frissítést sem lehet rajta csinálni mert azt írja arra sincs elég hely, + szeretném a telefonomról a képeket a gépre tölteni és nem fogadja őket.

Teljesen le van lassulva.

De így szerintem felesleges több iclud tárhelyet venni ha azt írja még van hely. De nem tudom máshol tárolni a képeket róla.

Próbáltam pendrivokra menteni de azt is már annyira belassulva csinálja már ha tölti.

Az a baj a telefonom is be van telve.

Mit tegyek? Teljesen tehetetlennek érzem magam



2022. máj. 18. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor hova vannak mentve a dolgok?"

Tám a gépre? :D

"Mit tegyek?"

Hát ki kéne törölni pár felesleges dolgot nem?

Vegyél egy külső merevlemezt és arra át kell töltögetni a sok elmentendő dolgot.


Bal felül alma menü -› Mac négyjegye -› Tárhely -› Kezelés. Itt nézd meg mi foglalja a helyet.


A 4,99GB az iCloudban azt jelenti, hogy az üres.

2022. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közel 5 GB helyed az iCloudban, akkor át kell mozgatni azokat a dolgokat, amiknek nem feltétlenül kell a gépen lennie, pl. a fotókat.
2022. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

5 giga az semmi... Ha felraksz az iCloud Driveba ennyit, attól a probléma megmarad.

Milyen gép, mekkora tárhely?

2022. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!