Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza az...

Hogyan szerezzem vissza az adataimat?

Figyelt kérdés

csináltam tegnap egy új felhasználói fiókot a gépben, de mire ma bekapcsoltam a gépet, már csak az volt meg, a régi felhasználóm, a rendszergazda pedig eltűnt, benne az összes dokumentumommal.....:S

nem tudom mitől lehet, tegnap amikor kikapcsoltam a gépet, azt írta ki h mivel nem vagyok kijelentkezve egy fiókból atadvesztés történhet, de most akkor kitörlődött az össze dokumentumom a rendszergazdával együtt???


2010. szept. 18. 07:39
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Azt kétlem. Most is elérheted a fájljaidat a C:\Documents and Settings\Rendszergazda útvonalon.


Ha az üdvözlőképernyőn látni akarod a rendszergazda fiókot akkor indítsd el a regeditet (Atart-->futtatás-->regedit) majd keresd meg a


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList


ágat, készíts egy új DWORD, Duplaszó bejegyzést /jobb klikk/ névként add meg : RENDSZERGAZDA, értékként pedig 1-et.


Ha nem akart a registry -be turkálni kapcsold ki az üdvözlőlépernyőt a felhasználó fiókoknál. Ennek viszont az a hátránya, hogy manuálisan kell begépelni a felhasználónevet is.

2010. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Induláskor, amikor a felhasználót ki kell választani, nyomj 2x ctrl+alt+del-t, erre előjön egy ablak, ahova felhasználónak beírod, hogy rendszergazda.
2010. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:D

egyébként még tegnap, kb 2 perccel a kérdésem után megoldódott a probléma, csak annyit kellett tennem, hogy átállítottam hogy egy ablakba jelenjenek meg ugye a felhasználók bekapcsoláskor, ne pedig képbe, aztán felhasználónévhez beírtam h rendszergazda (nem volt ott legördíthetőbe), a jelszóhoz pedig beírtam a régi jelszót.....NAGY KŐ ESETT LE A SZÍVEMRŐL!!!!!:D (kb olyan 30gigánnyi:P)

2010. szept. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!