Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiírni? Letöltök...

Hogyan kell kiírni? Letöltök egy filmet, ami 700 Mb. Kicsomagolom és a mappa tartalma 1,37 Gb lesz. Most akkor az egész mappát írjam, vagy csak a film fájlt? ( 700 mb vagy 1,36 Gb? mert nemmindegy :S )

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel a RAR (7Zip, Zip, Tar stb.) tömörített archívumokat egyik DVD lejátszó sem ismeri fel, illetve nem tudja lejátszani, nincs más választásod, csak az, hogy az 1.36 GB-ot írod (esetleg konvertálás után) ki, az asztali DVD által támogatott formátumban, lemezre!
2010. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mik vannak még a mappában? 700MB mellé nem szoktak csomagolni + 670MB cuccot ami felesleges.Nem 2CD-s?
2010. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez érdekes, hova csomagolod ki a filmet? ugyanabba a mappába ahova letöltötted a 700megat? mert akkor jó hogy 2x annyi lesz a mappa tartalma .


Most elméletileg ez a film 700 mb tömörítve? gondolom akkor valami .rar, vagy .zip vagy valami ilyen. Akkor azt hiába írod ki sztem , úgy nem fogsz sokra menni vele. Csak azt kellene kiírnod amit már kitömörítettél , azt a 1,36gb-ot. De még mindig nem értem , hogy ez hogy van :D , nálam még 1x nem volt olyan hogy akár letöltöttem egy filmet és akkor az kicsomagolás után 2x akkora lett.

2010. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen elméletileg 700 mb tömörítve. nyomok egy jobb klikket, kibontés ide, tehét igen, abba a mappába csomagolom ki. a kicsomagolt fájl az maga 700 mb , de a mappa meg a kétszerese.. szóval nem értem hogy miért..
2010. szept. 18. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy mappád ami 700MB tömöritve és ugyanabba a mappába kibontod persze,hogy nagyobb lesz mint eredetileg volt.Csak a kicsomagolt cuccot írod ki lemezre adatként,vagy tartod meg HDD-n.A RAR-t vagy ZIP-et kicsomagolás után hajintsd kifele!!!
2010. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!