Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csinaltatok már saját animált...

Csinaltatok már saját animált kisfilmet?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen programmal, illetve kiváncsi lennék véleményekre is: mi okozott nehézséget, mire kell figyelni, hogyan érdemes haladni stb stb.

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2022. máj. 31. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Még nem.
2022. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak tervezem:)

Blendert használok.

A nehézség az, hogy egy animációs filmhez nagyon sok mindent kell tudni. Külön ág a characterkészítő, akkor azt retopozni kell, hogy tudd normálisan animálni, akkor UV, textúra, riggelés, animáció, utómunka, ezeket egy stúdióban más más emberek végzik, míg ha egyedül vagy, mindent neked kell. És ugye ha nem szakosodsz valamire, kb. semmiben nem leszel kiemelkedő, mert nincs annyi idő, hogy profi legyél mindenben. Legalábbis ez az én véleményem. De mindenki más, lehet valaki ügyesebb, mint én, és simán magába szívja a tudást. Mindenesetre nagy fába vágtad a fejszéd, kitartást hozzá:)

2022. máj. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok animált csinálni.
2022. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Köszi szépen a válaszodat:)


#1 és #3 nem teljesen értem, hogy miért írtok teljesen érdektelen dolgokat. De mindegy is köszi nektek is azért:(

2022. máj. 31. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb animácóihoz synfig. Nekem be vált. Nem egy blender szint, és csak 2D de egészen egyszerű a kezelése.
2022. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszi szépen, korábban nézegettem már a programok között és a synfig nekem is szimpatikusnak tűnt:)
2022. máj. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!