Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csináltatok már saját ételt?

Csináltatok már saját ételt?

Figyelt kérdés
Mármint amit a világ nemtud,saját gondolat szülte ételeket csinalt mar vki? es leis irnád mi volt az,es finom volt?
2017. nov. 1. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen kollégistát kérdezel, igennel válaszol.

Nekem a legjobb, ami sikerült: chilis babos spagettis egytálétel. Furán hangzik, de nagyon jó volt, és főzni sem kellett tudni hozzá. :)

Chili con carne alapporból szósz kifőz, addig pár virsli feldarabol, spagettikre felszúrtam, és ebben a szószban főztem meg az egészet. A végén rá egy konzerv szószos bab, forrón sajt a tetejére, két napi kaja pipa.

A saját gondolat annyi volt bene, hogy mi van itthon és aból mit lehet összehozni ami elég két napig.

2017. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem konkrétan ilyen nincs.

Legtöbb ember szájhagyomány útján szerzett ismeretek, szakácskönyvek, receptes oldalak olvasása közben fel-felcsippent valamit, és abból kreál egy általa újnak vélt receptet.Egyszer rengeteg lilahagymám volt, nem tudtam mit kezdjek vele. rengeteg receptet elovastam, mire innét-onnét jövő módszerekből végül kialakítottam a "saját" lilahagymás -almás csatni receptemet.nagyon jól sikeredett, azóta is sokszor csinálom, másoknak is átadtam már.Még sem érzem magam receptfeltalálónak:D

Amúgy meg úgy vagyok vele, hogy szinte minden recepten változtatok valamit, a saját ízlésünkre formálva.

2017. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!