Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megmondanátok, h melyik...

Megmondanátok, h melyik Adatbevitel, Adatfeldolgozás, Adatmegjelenítés, Adattárolás (operatív memória), Adattárolás (háttértár)?

Figyelt kérdés

Szóval, h amiket leírok mi a feladata.(fent az öt leírt közűl)

Billentyűzet

Botkormány

CD

CPU

DVD

Egér

GPU

Hangfal

Kamera

Kivetítő

Mikrofon

Monitor

Nyomtató

PenDrive

Rajzgép

RAM

ROM

Szkenner

Touchpad (laptop-egér)

Trackball (hanyattegér)

Winchester


2010. szept. 21. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Én hiányoztam Informatika órán amikor tanultuk és az osztálytársaim meg nem mondják meg, és persze pont abból írunk dogát. Ha meg odamegyek a tanárhoz akkor az vissza küld, h kérjem el az osztálytársaimtól.:S
2010. szept. 23. 15:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Találd ki!

Adatbevitel: amikor a felhasználótól valamilyen adat, vagy vezérlés érkezik a géphez

adatmegjelenítés: amikor a gép a felhasználó számára érthető módon "kommunikál" vele

adatfeldolgozás: amikor a gépnek van valamilyen saját adata, és azzal csinál valamit, hogy azzal tovább csináljon valamit.

adattárolás (operatív memória): amikor a gép maga memóriájában (RAM) átmenetileg tárol adatot

adattárolás (háttértár): amikor a gép a háttértárolókon tárol adatokat

Ezzel minden eszközt be tudsz sorolni, kivéve a ROM-ot, amit még én se...

2010. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kössz!

Így nem is gondoltam bele.xD

2010. szept. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!