Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "Windows...

Mit jelent az, hogy "Windows 11 natív támogatással"?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
magyar nyelvu
2022. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor is ezt jelenti, ha ez a szövegrész egy notebook hirdetés szövegének kontextusában található?
2022. júl. 26. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a nyelvnek a mondathoz. A natív az "alapértelmezett" szinonimája, valami úgy van fejlesztve, tervezve, kiadva hogy gyárilag támogatja az adott dolgot.

Például egy monitor natív felbontása FHD, akkor gyárilag úgy lett tervezve és legyártva hogy ezt a felbontást kezelje alapértelmezettként és ezen a beállításon működik megfelelően. Egy natív op. rendszer támogatás ugyanezen a logikán azt jelenti, hogy olyan hardvereket építettek bele, hogy az megfeleljen a Win11 követelményeinek, gond nélkül futtassa.

2022. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, én is erre gondoltam, ezért is furcsálltam az első választ de mivel nem vagyok profi a témában gondoltam rákérdezem :D

köszönöm

2022. júl. 26. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy trükközés nélkül telepíthető rá a win11.

Más szavakkal megfelel a Microsoft által támasztott feltételeknek.

2022. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!