Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit ér ma a számítógép...

Mennyit ér ma a számítógép szerelő szakma?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Két fabatkát és három rekesz sört. De milyen értelemben "mennyit ér"? Pontosítsd légyszíves a kérdést.
2022. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbben akik asztali gépbe fektetnek azok általában már tudják szervizelni a gépüket elenyésző számú az aki nem, de ők is elviszik egy havernaj aki ért hozzá. A másik a laptop piac, ott lehet érvényesülni de drága a belépő, ha gyors munkát akarsz akkor egy csomó pótalkatrészednek kell lennie, forrasztáshoz, méréshez drága oszcilloszkóp kell sorolhatnám. Magam részéről inkább írnék malwareket minthogy ebből éljek. Sokáig kevesebből elvállaltam ilyen munkákat anyag áron, nem egy élvezet, rengeteg meló, sokszor olyan gépet hoztak ami úlykoraban is lassú volt, csináljak vele csodát stb.
2022. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Kevesebből =kedvességből
2022. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerimtem sokat nem mert újat vesznek àltalàban ha tönkre megy.Milliomos ebből a szakmàbòl nem lesz senki sem és gyakoribb lassan màr a laptop mint az asztali gép.
2022. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én majd elszeretnék helyezkedni, lehet valahol ezzel még állást találni?

Ha igen, milyent?

2022. aug. 26. 19:48
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
5: Na igy már értem a kérdésedet (1. vagyok). Próbálj meg Internetszolgáltatókat megkeresni, ott néha keresnek ilyet (főleg ahol hoszting, vagy ASP szolgáltatás is van). Több ilyennél találkoztam már számítógép szerelő végzettségű emberrel aki a hardvereket bűvöli.
2022. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Csak és kizárólag ilyen hely van?

Arra is gondoltam, hogy szívesen beülnék egy céghez, vagy akár egy számtech eladó mellé, és amíg én szerelek, addig ő értékesít, és a többi.


Sokszor láttam, hogy (kis túlzással) halomra állnak a gépek a raktárban, és a kis asztalon maga a bolti eladó bütyköli a gépet, miközben addig hagyja abba, amíg téged kiszolgál.


Talán, ilyen helyeken elkélne a segítség.

2022. aug. 26. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Igen elkelne a segitseg, csak kis cegek nem tudjak mindig kitermelni meg egy ember fizeteset. Ezert butykol az elado maga.

Meg maga a szakma nem tuk keresett, es keveset fizet.

Viszont ha mindezt megdobod extra tudassal, mint linux, VM, rendszerkarbantarto, legalabb L1 support szint, akkor mar sokkal tobb lehetoseged van.

2022. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor igyekszem ezekhez a dolgokhoz tartani magam. Azért leteszem hátha...


Köszönöm a segítséget.

2022. aug. 26. 21:35
 10/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
17%

ne pusztan szerelo hanem szervizes legyel

olyan helyeken erdeklodj ahol szervizzel is foglalkoznak

ott lehet hogy allast is adnak mivel ezekbol viszont hiany van

persze oda szaktudas is kell amiket emlitettek pl. Hogy forrasztani is tudj

tudj hasznalni muszereket is

tudj programozni is alapszinten legalabb

2022. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!