Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van fent még valaki és van...

Van fent még valaki és van kedve "játszani" egy kicsit közösen együtt?

Figyelt kérdés

Ide feltöltöttem egy igen régi tesztelő és diagnosztizáló programot, ezt nagyon szeretem használni, kicsi program, elég ha kicsomagolod a Zip-ben megadott könyvtár névre. (Teljesen vírusmentes!!!), ha bevállaljátok és van kedvetek küldeni a nagy közösbe, akkor írjátok le a GDI és a OpenGL eredményeket. Más nem kell, se CPU, semmi más,csak a videós tesztek.



Link a progihoz> [link]


Az én eredményeim>


GDI-re 15000 Frame, 150-200fps között mozog, kiakad a program teszt közben.


OpenGL: 1 teszt, 60-63 fps között ingadozik, a végére 512-1024 processzor, hol ezt számolja ki hol pedig azt, változó. Fogalmam sincs miért :(


2. teszt 60-63fps között mozog, 512 processzor teljesítménynek felelteti meg a videókártyát. A végén ez is kiakad, vagy kidob a program.


Kérem hogy mindenki a valós eredményeket ossza meg, okés?

Köszi!



2022. nov. 7. 00:50
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Bocsánat már is rosszul írtam. Nem a GDI eredményei kell és érdekes, hanem a D2D és OpenGl. :)
2022. nov. 7. 00:58
 2/32 anonim ***** válasza:
Rendben de milyen vidókarival mutat ilyen eredményeket??Ha leírod talán elküldöm az én eredményeimet;)
2022. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nvidia Geforce GT730 DDR5, 4GB VRAM, Passzív hűtős, 256bites az enyém.Tudom hogy nagy fos de most csak ezem van :(
2022. nov. 7. 01:11
 4/32 anonim ***** válasza:

Nos nálam X-akták volt mindegyik teszt. A D2D olyan gyors volt hogy kifagyott rögtön, eredmények kivehetetlenek. Egy szemvillanás volt az egész, mint az OpenGl is. Ott mintha 4096 processzort láttam volna,de az sem bizonyos.


ASUS GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128bit

2022. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Csak mellékesen jegyzem emg nem jó a feltöltés. Amúgy bámiylen progi 99% hogy netne már vannak fenn vele eredméynek.
2022. nov. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
4-es: Mégis hogy ha a feltöltés sem jó?? :D :D
2022. nov. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Többször is leellenőriztem a feltöltést. Valami blokkolja a böngészőben a letöltést nálatok. Kapcsoljátok ki, vagy használjatok Chrome-ot, vagy Operát szüzen. Nem vírusos a zip fájl.Mellesleg #4-esnél működött.Kicsit lazítsátok meg a böngészőt.;)
2022. nov. 7. 01:29
 8/32 anonim ***** válasza:
Hát 404 page not found, szóval az oldal betölt, csak maga a file nincs meg.
2022. nov. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#4-es egyébként nem semmi eredmények. Akkor ezek szerint a mai generációs videokártyák már mind kiakasztják ezt a progit majd nagy valószínűséggel.Nagyon kíváncsi lennék a többiek eredményeire, véleményére és beszámolóira is. Ha nem bíztok meg a feltöltésemben szerintem máshol is elérhető ez a program még talán.De hozzáteszem egyáltalán nem egy mai darab.
2022. nov. 7. 01:31
 10/32 anonim ***** válasza:
Hát lehet egyszerübb lett volna leírod a nevét, bár nálam tényleg nincs ott a feltöltés, az odlal bejön csak a file nincs meg.
2022. nov. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!