Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van fent még valaki és van...

Van fent még valaki és van kedve "játszani" egy kicsit közösen együtt?

Figyelt kérdés

Ide feltöltöttem egy igen régi tesztelő és diagnosztizáló programot, ezt nagyon szeretem használni, kicsi program, elég ha kicsomagolod a Zip-ben megadott könyvtár névre. (Teljesen vírusmentes!!!), ha bevállaljátok és van kedvetek küldeni a nagy közösbe, akkor írjátok le a GDI és a OpenGL eredményeket. Más nem kell, se CPU, semmi más,csak a videós tesztek.



Link a progihoz> [link]


Az én eredményeim>


GDI-re 15000 Frame, 150-200fps között mozog, kiakad a program teszt közben.


OpenGL: 1 teszt, 60-63 fps között ingadozik, a végére 512-1024 processzor, hol ezt számolja ki hol pedig azt, változó. Fogalmam sincs miért :(


2. teszt 60-63fps között mozog, 512 processzor teljesítménynek felelteti meg a videókártyát. A végén ez is kiakad, vagy kidob a program.


Kérem hogy mindenki a valós eredményeket ossza meg, okés?

Köszi!



2022. nov. 7. 00:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Kiír egy nagy bummot és kész? Nálad is csak egy villanás van, mint ami volt az első hozzászólónál?
2022. nov. 7. 01:52
 22/32 anonim ***** válasza:

[link]


Így egyszerübb mitn irogatni.

2022. nov. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Lefutott minden végig, repkedtek a feliratok, meg a procik aztán szinesben a procik meg ábrák, meg nem tom még mi volt.
2022. nov. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

De miért nem egy rendes mai tesztelő programmal próbálkozol, minek ezzel a ősrégi vacakkal? Félsz a gagyi eredményeidtől?

Dobd fel Heaven UNIGINE vagy a Passmarkot, ne félj az már mindjárt nem fog kiakadni és egyből rájössz, hogy mekkora szarod van.Egyébként meg semmi sem szar! minden jó valamire még akkor is ha lassú és amiért az ember egyáltalán pénzt fizetett.A mai fejlesztők igyekeznek olyan kártyákat gyártani amivel lehet játszani és nem ciki.A GT730-ad sem ciki. Nekem is volt hasonló kártyám 6 éve. Stabil kártya és a teljesítményéhez képest jól produkál. Ma már semmi sem ciki, maximum csak az, ha nem értesz a kezeléséhez és nem vagy tisztában a dolgaiddal és azzal, hogy milyen felhasználási területre vásárolsz különböző vidikártyákat.Na az lehet ciki. A gyártóknak sem öröm az, ha a felhasználóik folyton csalódnának a kártyáikban. Egy GT730-al is be tudsz kapcsolódni egy játék steam-be és nem fog lehurrogni senki és a fél millió forinttal drágább társával is.Ma már semmi sem ciki. Talán az ha nem értesz a dolgodhoz, munkádhoz és az, ha semmid nincs. De akinek nincs semmilyen cucca az sem ciki, mert az vagy szegény, csóró és nem ért hozzá, vagy alapból nem foglalkozik számítástechnikával. Mindenki örüljön annak amije van és annak, hogy egyáltalán van!!

2022. nov. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Régi progival sem lenne baj, de ahogy néztem nem minden teszt alatt emelkedtek meg valós értékre az órajelek, mem sávszélt sem mérte reálisa, AIDA sokkal magasabb értéket adott még régebben.
2022. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Igen ebben teljesen igazat adok.Nem is ezért szerettem volna játszani veletek,hanem csak a mai eredményekre lettem volna kíváncsi.Nem fikázni jöttem ide és nem azért nyitottam meg a topikot hogy bárkit leégessek vagy saját magam.Csak szimpla kipróbálás végett. Azért kösz a tanácsot!


23/24 Ebből csak azt tudtam meg hogy gyors géped van, csak nem a teljes eredménytábla érdekelt volna, hanem a procik száma hogy hányat ír ki és hány fps-en megy. Ezekből már csak a gyorsaságot látni. De azért köszi!

2022. nov. 7. 02:11
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát nálam a procik száma az mindig duplázódott, nem nézegettem folyamatosan de vagy 512 vagy 1024 volt a legtöbb proci ami a képen ugrált, az FPS szám meg a D2D részen az ott látszik.
2022. nov. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Áh igen később aztán láttam hogy lefutott nálad a teszt és a procik számát is. Úgy látszik már fáradok. Ott vannak azok a jobb oldali ábrában,csak vak vagyok úgy látszik már :( Késő van. Ahelyett hogy aludnék, amit nem tudok 2 kávé után. Nagyon szuper géped van. Milyen videokártyát használsz ha szabad elárulni?
2022. nov. 7. 02:20
 29/32 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem csúcskategória, 1070Ti.
2022. nov. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Oh szuper kártya! Köszönöm. Hátha még valaki játszik majd később vagy holnap most leléptem. Kikészültem mára és még a fejem is megfájdult.Csoda ha nem visznek el a mentők az éjszaka 3 órája ittam kávét az előtt meg 4 órával még 1 kávét. Ez túl sok volt úgy látszik :(
2022. nov. 7. 02:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!