Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van fent még valaki és van...

Van fent még valaki és van kedve "játszani" egy kicsit közösen együtt?

Figyelt kérdés

Ide feltöltöttem egy igen régi tesztelő és diagnosztizáló programot, ezt nagyon szeretem használni, kicsi program, elég ha kicsomagolod a Zip-ben megadott könyvtár névre. (Teljesen vírusmentes!!!), ha bevállaljátok és van kedvetek küldeni a nagy közösbe, akkor írjátok le a GDI és a OpenGL eredményeket. Más nem kell, se CPU, semmi más,csak a videós tesztek.



Link a progihoz> [link]


Az én eredményeim>


GDI-re 15000 Frame, 150-200fps között mozog, kiakad a program teszt közben.


OpenGL: 1 teszt, 60-63 fps között ingadozik, a végére 512-1024 processzor, hol ezt számolja ki hol pedig azt, változó. Fogalmam sincs miért :(


2. teszt 60-63fps között mozog, 512 processzor teljesítménynek felelteti meg a videókártyát. A végén ez is kiakad, vagy kidob a program.


Kérem hogy mindenki a valós eredményeket ossza meg, okés?

Köszi!



2022. nov. 7. 00:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én még megyek vissza MW2-zni :D Pedig nem is kv-zom :)
2022. nov. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

GDI 21416

D2D Nekem el se indul, init failed.

OpenGL 53628

Nvidia GeForce RTX 2070 Super.

Egyébként olyan volt végignézni a benchmarkot, mint egy acidtrip. :D

2022. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!