Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 13-ról tapasztalatok/vé...

Iphone 13-ról tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés

iPhone 7 plus-ról szeretnék váltani.

Megéri ez a telefon? Mindennapi használatra megfelelő (akkumulátor stb.)? 7 plus után hamar meg lehet szokni?


Főleg azoktól várok választ akinek iPhone 13-ja van de bármilyen nem troll választ megköszönök!



2022. nov. 30. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Semmi gond nincs vele, teszi a dolgát, az akku üzemideje is nagyon jó, persze az örök kérdés, hogy megéri e vagy sem, ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie.

Nekem 13-as van több mint egy éve, semmi gondom nincs vele, az újonnan drágább mint tavaly volt, gondolkodom is rajta, hogy el kellene adni.

2022. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

a toucg id helyett a face id-t kell "megszokni", más változás nincs ájfón és ájfón között.

a 7-es után űberkirály lesz a cucc!

2022. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Megéri, nagyjából olyan változás lesz, mintha egy 20 éves autóból ülnél át a vadiújba (ugyanazon kategóriában, pl. VW Golf).

Nekem iPhone XR van, de még ehhez képest is kb. minden szempontból többet tud a 13.

2022. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Pár éve Androidról váltottam Almára.A rendszer eleinte talán túl egyszerűnek is tűnt,nem volt nehéz megszokni.

13 Pro életem eddigi legjobb telefonja (minden márkabzulás nélkül mondom).Merem ajánlani,főleg ha előtte is iPhone-od volt mint írtad.Nem fogod megbánni a "kidobott" pénzt.;)

2022. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

A home gomb hiányát kell megszokni, de ezt kb. azonnal meg lehet, annyira magától értetődik. Szuper telefon a 13, nekem a pro van, de gyakorlatilag a plusz egy kamerán kívül sokban nem különbözik az alap 13-tól.

NAGYON SZERETEM!! Vére van normális üzemidő, a kamerái gyakorlatilag kenterbe vernek egy régebbi tükörreflexes gépet is, és természetesen elképesztően gyors...

A 7-es a maga idejében szintén a piac legjobb készüléke volt, ha azt szeretted, akkor a 13-at is fogod szerintem.

2022. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!