Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol a legolcsóbb a gta 5 xbox...

Hol a legolcsóbb a gta 5 xbox ss-re?

Figyelt kérdés
Xbox series s-re akarom megvenni a gta 5-öt de csak a story-t mert online drága xbox storeban 4700 ft hátha van olcsóbban 3-4 ezerért vagy olcsóbban. Nem csóró vagyok vagy ilyesmi csak meg kell fogni minden lehetőséget :)

2022. dec. 23. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
4700Ft olcsóbb mint itt, szóval olcsóbban nem hinném hogy találsz: [link]
2022. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak mondom, hogy a GTAVnek két változata van (Xbox One és Xbox Series) amik jócskán különböznek grafikában és Series Sre ezt kellene megvenni: [link]

Figyeld, hogy ez van odaírva "Xbox Series X|S modellekre optimalizálva". Sajnos pár játéknál nem jár az újgenerációs változat ingyen.

Ez közel 7000Ft


Amire szerintem te gondolsz az az Xbox One verzió: [link]

Ez pedig 4750Ft


Ha találsz bárhol kódot akkor eléggé esélyes, hogy az is az Xbox One verzió. Na már az XBO változat fut Series Sen, de nem használja ki az új gépet semennyire. Az Series változatnál viszont gyorsabb a töltés, jobb a grafika és van benne 60fps mód is (az One csak 30). Na most a Storyhoz végül is elég a 30, de a 60 sokkal jobb élmény.

2022. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"amik jócskán különböznek grafikában"


Azért ez erős túlzás. Évekig használtam az One verziót, majd amint megjelent, első nap vettem is meg a Series verziót a Series X-re.


Látványos különbség nincs, max ha felveszed, és egymás mellé teszed a 2 verziót és 500%-os nagyításnál vizsgálod a 2km-re lévő épületek pixeleit.

360 és One verzió között látványos volt a különbség, itt nem az.


Az egyetlen előnye, hogy képes 60fps-re, performance(!!!) módban.

2022. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szó szerint igazad van (bár a ray tracing Xen szerintem elég nagy különbség), de nekem a 60fps a "nagyjából 30" után nagy különbség minden játékban. Még nem vagyok teljesen sznob, de 30ra visszamenni már kifejezetten nehéz.
2022. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ray tracing csak 30fps-en van.

A performance 60fps szerintem egy pixellel sem szebb mint az One.


De igen, a 2 30fps között valóban szebb a Series verzió, de én többet vártam.

2022. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!