Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akadozik a jatek de miert?

Akadozik a jatek de miert?

Figyelt kérdés
Szervizbol ma hoztam el a laptopot mert zarlatos lett valami az alaplapon.Parszor mar vittem oda dolgokat megjavitani amik azota is tobb eve mukodnek szoval mondhatjuk megbizhato a szerviz.Ha nincs toltore dugva ugyanugy fut a jatek mint elotte,kevesebb az fps nyilvan de stabil,mint egyebkent lenni szokott. Viszont ha radugom a toltot elkezd ugy akadni mint az allat,lassitott felvetelben mozognak a dolgok ilyen 15fps-el. Aztan parmasodpercig jo utana megint behulyul. Toltovel lehet valami baj vagy mitol csinalhatja ezt? (Teljesitmenyen van az akksi)

2023. jan. 6. 19:25
 1/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Milyen laptop, hány éves, milyen játék, milyen felbontással, hogyan akarsz játszani...?

Csak a lényeget hagytad ki a kérdésből.

2023. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azert lenyegtelenek mert 3,5eve van meg a laptop 500ezer ora jatekidovel, pl nba 2k17 600ora jatekidovel szoval nem azzal lesz a baj hogy a gep nembirja ennel szerintem bonyolultabb a megoldas. Vagy probaltam a marvel avangers jatekot,siman ment a zarlat elott most azis ilyen 15fps mikor radugom toltore aztan kicsit jo,utana megint beakad. Egyebkent msi gl63 full hd,gtx 1660ti,i7-8750h, 16gb ram
2023. jan. 6. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán nem ártana egy kis újratelepítés sem...
2023. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van egy olyan sejtesem hogy a procinak a gpu-ját vagy micsodajat hasznalja uhd 630 van benne.Ettol nemfut jol a game.Bekapcsoltam az fps kiiros akarmit,toltes nelkul ha megy a jatek 20-30fps van az nba-ben. Ha bedugom nemhogy nő,csokken stabilan 20alatt lesz. Erdekes a menuben vegig 60fps. Nvidia vezerlopultban physX-nek a 1660ti van beallitva de szerintem nem azt hasznalja. Laptop megjelenitonek alatta az uhd 630-at irja
2023. jan. 6. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Laptop munkagép, asztali játék is, meg kellene érteni ezt az örök bölcsességet...ennyi.
2023. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez aztan segitseg,kossz a semmit
2023. jan. 6. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, tojsz figyelni...én meg teszek továbbiakban erre...
2023. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát azt hiszem a bios-ban lehet állítani, hogy melyik kártyát használja.

Vagy jobb klikk a játék ikonjára és arra menj, hogy " futtatás nvidia grafikus processzorral", nekem ezt kiírja, ha jobb klikkel megyek rá a játékra.

2023. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem ir ki ilyen lehetoseget
2023. jan. 6. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb szerelőhöz vinni.
2023. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!