Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ebben az esetben újra kell...

Ebben az esetben újra kell csinálnom az ECDL vizsgákat?

Figyelt kérdés
2019-ben csináltam meg a négy modult, most viszont kellene a másik három is. Azt olvastam, hogy " A vizsgakártya az első sikeres vizsgától számított három évig érvényes, lejárta után új vizsgakártyát kell váltani, és az addig teljesített vizsgákat meg kell ismételni." Akkor most eszerint az eddigieket is újra kell csinálnom? Vagy a Start bizonyítvánnyal (aminek nincs érvényességi ideje) igazolhatom, hogy az a 4 már megvan?

2023. jan. 9. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
ECDL vizsga ? Ilyen még létezik? Mire jó, hol kérik?
2023. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
ezt miért nem a vizsgaközponttól kérdezed, ahol vizsgázni kívánsz?? Nem veszik fel a telefont, nem válaszolnak e-mailre? akkor válassz másik helyet, ahol nem szarják telibe a fejedet.
2023. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Soha életben nem kértek még tőlem sehol. És tudást se ad többet egy középiskolás informatika óránál. Sima pénzlehúzás. Annó OKJ vizsga miatt kaptam mentességet, csak be kellett fizetni érte valami tizen párezer forintot. Inkább söröztem volna el, így utólag.
2023. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
és amúgy ECDL a kutyát sem érdekel. Ha valahol szükséges pl excel makró komolyabb ismerete, akkor annak van értelme, de az nem ECDL téma.
2023. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Pontosan így voltam én is. Én is megkaptam a mentességet egy informatikai OKJ miatt, de én inkább elsöröztem azt a tizest a cimbikkel. Nincs is ECDL-em. Igaz, soha nem is kérték sehol. Az OKJ-vel sokkal többre mentem.
2023. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi a gyakorlati haszna 2023-ban egy ECDL vizsgának? bár korábban sem sok értelme volt.
2023. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Talán ilyen állami hivatalokban tudom elképzelni, hogy szökő évente egyszer kérik valakitől. A versenyszférában biztosan értéktelen, lehet még ki is röhögnek vele.
2023. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a 6 választ kiváltképp mert egyikkel sem jutottam előrébb. Munkáltatóm kéri de gondoltam ez irreleváns a kérdés szempontjából ezért nem közöltem. Vizgsaközpont tegnap meg ma nem állt velem szóba, így mielőtt megkeresnék több vizsgaközpontot így gondoltam -mivel ezzel a céllal hozták létre ezt az oldalt- felteszek egy kérdést hátha valakinek van infója erről, de ezek szerint nincs. Szép estét!
2023. jan. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!