Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok? :)

Mit ajánlanátok? :)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Átlag felhasználásra szeretnék venni laptopot, csak böngésznék és videókat néznék. Azt tudom, hogy az alap 8 GB RAM, de ennél jobban nem értek az infós dolgokhoz, eddig csak telefonom volt. Ha lehet, minél olcsóbban szeretnék kijönni, de azért ne menjen az olcsóság a teljesítmény kárára (pl. több ablakot tudjak a böngészőben nyitva tartani gond nélkül).


Milyen laptopot ajánlanátok?


Előre is köszönöm a segítségeiteket! ^^


19L



2023. jan. 11. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb. mennyiért?
2023. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
100-200 ezer forint között.:)
2023. jan. 11. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Windows kell, vagy van ismerősöd, aki okosba felteszi rá?
2023. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyennel bőven elvagy, még sok is arra, amire használnád.


[link]

2023. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"okosba felteszi"


Te okosba szoktad feltenni a MS oldaláról ingyen letölthető Windows 10-11-et? Vagy hol kell ezt elképzelni?


A 100-200 ezres keret meg pont a vízválasztó. Mivel a 100-hoz közeli új laptopok kb. szart sem érnek a 2 magos 5-10W-os csigalassú processzorral meg memóriával.

A 200-hoz közeli laptopok már inkább használhatóbbak.

Az árban meg köztes kategóriában vagy szar a hardver és a kijelző jó, vagy fordítva.

Itt szépen végig nézed a kínálatot melyik modell tetszik, aztán vagy belinkeled vagy írsz ki róla új kérdést, hogy megéri e vagy sem.


[link]

(200 ezertől csökken az ár a listában)

2023. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 egy itt segítséget kérő lány, szerinted fel tud tenni egy win 10-et? És utána okosan megoldja, hogy eredeti legyen. Ugye mester...
2023. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem értek a gépekhez, de nekem 2010 óta van meg ez az ASUS laptopom, nagyon szeretem, még sosem volt szerelőnél.
2023. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1500 forintos EU-s szürkepiaci Win 10 kulcsok korában okoskodni KMS aktívátoros mókolt szar torrentes Windowsal?

Ugyan már...

A yt-on legalább 2 tucat magyar nyelvű videó van, hogyan kell feltelepíteni azzal az 5 kattintással egy Windowst. Laptopra meg még egyszerűbb is, mert a legtöbbön van boot key, így a BIOS-ba sem kell belépni.


Ahogy meg írtam a Microsoft oldaláról ingyen letöltheti bárki MS telepítőt, mindössze egy 16GB-os pendrive kell hozzá.

Mellesleg attól hogy csaj, még nem hiszem, hogy korlátolt képességű lenne, aki 19 évesen ne tudna videók alapján felrakni egy Windowst.

2023. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 oké. Kérdezzük meg tőle, hogy mi az a Bios. És hogy kell kiválasztani, hogy miről bootoljon a gép. Várjunk türelemmel a válaszára ✌️
2023. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha utána járnék, akkor valószínűleg tudnám.
2023. jan. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!