Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot/Notebookot szeretnék...

Laptopot/Notebookot szeretnék venni, átlag egyetemista felhasználásra kellene,tudnátok megbízható modellt ajánlani?

Figyelt kérdés

Gyógytornász hallgató vagyok ,egész napos jegyzetelésre kellene leginkább laptop,mert nem bírom már kézzel követni az órákat+ jobb,ha a ppt-ket is onnan meg tudom nyitni. Gyorsaság számít,meg nyilván ,hogy könnyen hordozható legyen és hogy ne kelljen 2 év múlva újat vennem. Emellett netezésre,videónézésre használnám.

Keret kb 100.000ft,nem tudom,milyenre éri meg beruházni.

Köszi a segítséget!

22/L



2023. jan. 18. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia Nuni! 100 ezer az nagyon kevés max lenovot kapsz de komoly teljesítményt én varjal érte
2023. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D esetleg használtan? Nem feltétlen muszáj ,hogy új legyen( csak bírja szusszal).
2023. jan. 18. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Régebbi használt ThinkPad-et talán kapsz már ennyiért.
2023. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Ha most kellene egy kicsi és hordozható gép, akkor ez most tetszik:

[link]


Vannak erősebb processzorok, de az említett feladatokra bőven elég.


Számomra az előnyök: 2 év garancia, hangtalan működés, hosszú akkuidő, világítós billentyűzet, jó kijelző, memória és háttértár is több mint elég.


Megvenném, és ha nem tetszik (1-2 hónap után), akkor meghirdetném ugyanennyiért - el fogják vinni. (talán én)

2023. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szusz dolog még újnál sem igazán biztosított, mert ilyen értéken ezen is spórolnak rendesen. Egy használt akksi meg gondolhatod...


Ha nagyon köt a keret, akkor valami 1115G4 lehetne a cél. Ez is keret felett van, de újaknál ez alatt már tényleg csak hulladék van.


Ha tudsz nyújtózkodni, akkor viszont egy amd 5300u procis gépet kéne kifogni.


8GB (vagy több) RAM KELL!


Jobb esetben még kapsz a csomaghoz 250+GB SSD, IPS panel, világító bill extrákat, rendszert meked kell telepíteni.


Használt laptop árak el vannak borulva. Nem igazán.vannak jó ajánlatok.

Esetleg ha találsz valami elfogadható minőséget, akkor pl intel 1035G# vagy AMD 4300U számozás feletti procival érdemes vásárlás lehet.

Hardveraprón...

2023. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Provibe miért nem írsz vissza?!
2023. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
100 ezerért monoklit kapsz nem egy új gepet! Dolgozhassanak gyujtogessel és vegyél vmit 150-200 körül! Használatban ne gondolkodj újat vegyél szerintem!
2023. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100k-ból max egy jobb állapotú használt üzleti lapost vegyél 4-5gen procival
2023. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!