Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok egyetemistának? MacBook Air, Pro vagy esetleg iPad Pro 2020?

Figyelt kérdés

orvosi egyetemre készülök, szóval ennek függvényében ajánljatok kérlek laptopokat.

Nem kell feltétlenül Apple termék legyen, de örülnék ha a fentebb említettekről is véleményt mondanátok. Különösen az iPad pr 2020-ra vagyok kíváncsi: mennyire megfelelő egy egyetemistának? tudná helyettesíteni a laptopot? nagy előny számomra, hogy kézzel jegyzetet lehet rá készíteni, de nem tudom, hogy mennyire tudná ellátni egy hagyományos laptop funkcióit (pl egy nagyobb projekt esetén). illetve ezen gondolom a filmnézés sem olyan élvezetes.



2020. ápr. 28. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyik sincs, de szerintem teljesen felesleges ilyen drága dolgokat venni. Persze a legolcsóbbakat sem, de azért van középút. Feltételezem, hogy Androidos tablet nem jöhet szóba, Van viszont Windows-os, pl. a Surface Go, vannak kifordítható notebookok is, vannak aktív tollal is használhatók, némelyikhez adnak is (pl. Lenovo C340 némelyike, vagy az említett Surface Go), ezek sokkal olcsóbbak. De ha mindenképpen fél millió körül kell lennie, a te pénzed...
2020. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajánlom a következő videót a témában: https://www.youtube.com/watch?v=SGzk_FbJ-dQ
2020. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem ipad air 3 van. Már bánom, hogy nem korabban ruhaztam be egyre. Iszonyat nagy könnyebbség, hogy minden egy helyen van, ha keresek valamit akkor fel perc és megvan. Korabban a papír alapú jegyzeteimet is szépen rendszereztem de elképesztően sok van, ha valamit meg akarok találni, az legalább fél óra és le kell pakolni egy egész polcot. Arról nem beszélve, hogy helyem sincsen már.

Notability alkalmazással lehet készíteni a jegyzettel szinkronban hangfelvételt is, ha az előadó beleegyezik. Így ha valami nem tiszta akkor bele tudok hallgatni, hogy amikor azt a sort írtam, akkor pontosan mi hangzott el az előadáson. Mondjuk én az új pro-t nem venném meg, 340körül van, en az airt 165ért vettem akciósan a medimarktban.

De a laptopot nem helyettesíti. Én sokszor használom egyszerre a kettőt.

En a helyedben egy ipad airt és egy alap laptopot vennék. Vagy ha több pénzed van akkor pro és alap laptop.

2020. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!