Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új telefont és nem...

Vettem egy új telefont és nem tudok belépni a Facebookra sehogy, csak a régin. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a Facebook jelszavam. A telefonszam amit regisztráltam a lapomon a régi volt. Az új is rajta van, de a régit veszi alapértelmezettnek. Az e-mail - em jelszavát is elfelejtettem, egy éve újat csináltam, de azt se tudom átirni. Mit tudok tenni? A régi telefonon bent vagyok, de az egy 6 éves telefon...

2023. febr. 5. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első számú javaslatom az, hogy jól van ez így. Lépj ki a régi telefonból is, és próbáld ki a fészbukk nélküli életet. Nagyon jó.


Ha meg nagyon kell, akkor regisztrálj egy normális profilt, amin nem felejted el frissíteni a biztonsági/belépési adataidat.

2023. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A régi tel számot próbáld meg kitörölni, és új jelszót létrehozni
2023. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent felejts el. Uj email cimmel és mostani teloszámoddal regizz egy uj Facebook profilt és agyacskáddal jól jegyezd meg az email jelszavadat, teloszámot meg ne változtass.
2023. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha változtatsz tel számot, akkor írd át a profilodba. Amúgy már szám nélkül is lehet regelni.
2023. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!