Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC szervíz végzettség nélkül?

PC szervíz végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék indítani egy egyéni vállalkozást, melyben számítógépeket szervizelnék, konzolokat, laptopokat, pc-ket tisztítanék, tennék rendbe szoftveresen és építenék is különböző konfigos gépeket. Nincsen szervíz technikusi végzettségem viszont utánanéztem, hogy papíron nem kell hozzá. Persze szeretném rendesen csinálni emiatt egy idő után mindenképp megcsinálnám a tanfolyamot is de nem hiszem, hogy sok újat mondanának, jelenleg mérnökinformatikusnak tanulok és minden labor gyakorlatom jeles lett, emellett egészen kiskorom óta gyűjtöm a tapasztalatot, mindig is vonzottak a gépek és felfedeztem magam, önmagam tanítottam. A háztartásunkban minden gép az én kezem munkája, ismerősöknek is csináltam már. Jelenleg pár cégnél próbálkozom, hogy mehetek-e a számítógépeket rendberakni csak az nem tetszik, hogy nem tudok számlát adni. Itthon mekkora kereslet lenne erre, esetleg valaki járt már hasonló utakon?

Emellett az eleinte cég nélkül csak szájról-szájra munkával megbüntethetnek? Akár hardveraprón, egyéb fórumokon hirdetve magam?



2023. febr. 14. 20:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Jelentkezz valamelyik nagyobb boltnál, pl. PCX. Azok még videókat is készítenek róla, hogy képesek belepattintani a memóriát a slotba.

A kis zughelyeknek a kora lejárt, jelentős részük azoknak eddig is az "újratelepítem a géped kalóz windows-al 5ezerért" jelleggel üzemelt.

2023. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!