Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elszállt az érintőképernyő...

Elszállt az érintőképernyő Windows-on, mit lehetne tenni újratelepítésen kívül?

Figyelt kérdés
Tabletem van. Talált egy pár frissítést, azokat telepítette is, bejelöltem az összes választhatót is, meghajtókat, nem tudom, van-e jelentősége, ezután fekete lett a bekapcsolt kijelző, nem reagált, kénytelen voltam hard resetelni, a zárképernyőn már nem volt érintőképernyő, egérrel és képernyőbillentyűzettel beléptem, a gépházban beállítottam a speciális rendszerindítást, ott a frissítések eltávolítását, érdekes módon ott működött, lehetett választani hogy a funkciófrissítéseket vagy a kényelmi (?) frissítéseket, csak az utóbbiakat sikerült, de semmi változás. Végső esetben újratelepítem, de nem szívesen.
2023. febr. 16. 20:44
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Pontossan milyen tablet?

Gyártó oldalán driverek esetleg?

2023. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lenovo Miix 3 830. Még nem néztem.
2023. febr. 17. 05:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Újratelepítés
2023. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Próbálkoztam újratelepítéssel 2-szer is, de semmi sem változott, és más furcsa tünetek is jelentkeztek (gyakori fekete képernyő), úgyhogy végleg visszaraktam a tokjába. Egyébként érintőképernyő nélkül egy OTG (majd PS/2) adapteren keresztül csatlakoztatott egérrel (és néha billentyűzettel) próbálkoztam, ezek működtek.

2023. febr. 18. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!