Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kattan be a pc?

Miért kattan be a pc?

Figyelt kérdés

Volt egy pc-m.

Régi volt, sajna egy idő után nem ment a videó kártya.

Szar volt a felbontás.

Tudtam használni, meg le tudtam tölteni filmeket.

Kaptam egy új gépet.

Használt gép, de soha semmi baja nem volt vele az előző tulajnak.

Beletettem a saját adattárolómat, és most 10-30 perc után egyszerűen kikapcsol.

De nem simán. Úgy mintha lenyomnám az áramot.


Mitől lehet ez?


2023. márc. 19. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Az, hogy úgy kapcsoljon ki mintha tényleg áramot húznák ki az elég fura. Ha zárlat van akkor képes iylesmire a tép, vagy ha maga a tép járja a végét.
2023. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tanultam elektronikát, szóval ezt értem. A fura az, hogy a régi gépemmel is ez volt és most az újjal is. ( Vagyis nem új, hanem használt, de a régi tulaj semmi ilyesmi nem tapasztalt.)
2023. márc. 19. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Ezek csak próbálgatással derülnek ki.

Kezdd azzal, hogy vedd ki belőle a saját adattárolódat (tegyél bele másikat).

2023. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Akkor talán a hálózattal van gond, egy idő után túlmelegedik a konnektor, vagy ilyesmi! Próbáld másik hálózati csatlakozóból üzemeltetni, vagy vidd át valakihez, hogy ott is fennáll-e a probléma. Illetve a tápkábel maradt a régi gépé? Mert abban is lehet törés, ami a hő hatására megszakítja a kapcsolatot...
2023. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!