Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a windows 10-et?

Figyelt kérdés
Van egy Dell laptopom, nem mai, de win 7-el vettem, szóval a win 10-nek futnia kellene rajta, hiszen van ennél régebbi laptop is amin fut. Feltelepíti a windows-t, 64 bit-eset telepitettem ra, mert olyan volt a 7 is, de már kínomban a 32-eset is megpróbáltam. Szóval miután feltelepül a windows, újraindul a gép és utána nem tudom folytatni, hanem kiír egy olyat hogy nem sikerült és telepítsem újra, majd kikapcsol. Hivatalos oldalról töltöttem le pendrivera, nem értem mi lehet a gond

2023. márc. 23. 14:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt írja ki, nem mutat hibakódot

2023. márc. 23. 16:34
 12/27 DK-s ***** válasza:
100%

AZ én gépem egy DualCore2, és simán felteszem a win10-et, tehát nem a gép kora a probléma.


Egyébként nem értem hogy miért szórakozol mindenféle letöltögetett win10-el, amikor a Microsoft oldaláról online megkapod, a gépedre illőt.


[link]

2023. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én is belefutottam ilyenbe. USB-ről ugyanez fogadott. Kiírtam DVD-re, és arról tudtam telepíteni, mivel volt dvd-rw még a gépen. Az okára azóta sem jöttem rá, lehet másik USB-re kellett volna dugni. Vagy valaki tudja itt...
2023. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem szórakozom mindenféle letöltöttel, hiszen a Microsoft oldaláról töltöttem le, ezért se értem, hogy mi a baj..
2023. márc. 23. 23:11
 15/27 A kérdező kommentje:
Megpróbálom akkor a DVD-t, ha nem megy, akkor a win 7-et
2023. márc. 23. 23:12
 16/27 anonim ***** válasza:
Így kell win10-et telepíteni: [link]
2023. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Amit még ki lehetne próbálni, hogy kiveszed a laptopból a meghajtót, beteszed egy másik gépbe, azon telepíted (valszeg legacy MBR módban lesz jó csak a laptopodnak, UEFI GPT-t lehetséges, hogy nem tud a laptop... ennek nézz utána, hogy mi az igazság, és aszerint végezd a telepítést... BIOS mókolás ez is, voogle megmondja)


Ha kész, akkor átrakod a működő rendszert a laptopba, az frissíti magát az új hardverkörnyezethez, és megy is.

Vagy nem... de egy próbát megérne.

2023. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
google*
2023. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 DK-s ***** válasza:

#14-nek (kérdezőnek):


Azt a lehetőséget használd amikor nem a fájlt töltöd le, hanem online telepítesz!

2023. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#16


Így telepítettem… Nem tudok már mit csinálni.. Nem tudom tényleg hogy mi lehet a baj

2023. márc. 24. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!