Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv USB hub vásárlás előtt...

Üdv USB hub vásárlás előtt állok és nem tudom milyet vegyek , ki mit tudna ajánlani?

Figyelt kérdés
elsősorba pendriveoknak kéne így nem gond ha gyorsabban tudna adatot átvinni és legalább 4 férőhely legyen rajta.

2023. ápr. 18. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Ma már teljesen jó bármelyik, nem kell a legdrágábbat megvenni. De monitorodon nincs hub? Mert az már alapfelszereltség egy ideje (mondjuk 10 éve a Dell-eken)
2023. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
a 20ezer forintos pont ugyanazt fogja tudni, mint az 5 ezer forintos, sőt pont ugyanott készül, ugyanazokból az alapanyagokból, csak más név van rászitázva! Magyarul egy festett feliratért fizetsz 3-4x annyit. Szóval bármelyik olcsó jó.
2023. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat.
2023. ápr. 18. 08:57
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
ahogy fent írják. Manapság már olyan a technológia, hogy nagyon nem tudsz mellé nyúlni. Persze vehetsz extra cuccot, külön táppal, meg világítással, meg kapcsolóval, de ha csak "simán" pendrive-okat akarsz beledugni, arra bőven elég egy olcsóbb modell is.
2023. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha pendrivehoz kell, akkor csak annyit nézz, hogy ne USB2-es legyen, hanem USB3-as (általában azoknál kék a belseje a csatlakozónak).

Billentyűzethez/egérhez/hasonlókhoz a 2000 forintos legolcsóbb USB2-es is elég.

2023. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem ugyanolyan mindegyik ,mert 3+ méteres kábelhez kell a külön tápos hub.

Rövidebb távra elég lehet az olcsóbb is.

2023. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bármely USB 3 hub megfelelő lesz neked. Arra figyelj, hogy az alaplapon is a leggyorsabb csatlakozóba dugd.


Általában rövid vezetéken vannak a hubok, tehát egy 1-2m usb3 hosszabbítót érdemes lehet venni, ha szükséges lenne számodra.


Ha nagyobb áramfelvételű eszközöket is használnál (pl külső HDD), akkor érdemes olyat választani, amihez gyárilag adnak külső tápegységet is. (Egy hdd menni fog, nyilván, de egy hdd plusz egyéb eszközökkel már gond lehet külső táp nélkül)

2023. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azon is érdemes lehet elgondolkodni, hogy extra dolgokat akarsz-e pl: sd kártya olvasás stb. Illetve beépíthető legyen asztalba, vagy inkább hordozhatóság a cél.
2023. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem, bár olyan sokáig nem keresgéltem: [link]

Jól teszi a dolgát. 5000 ft körül volt.

2023. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9-es végül hasonlóra esett a választásom.
2023. ápr. 24. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!