Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új tablet vásárlás előtt...

Új tablet vásárlás előtt állok, de milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Netflixre és usb otg-s filmnézésre kell szinte kizárólagosan. Ami jó lenne, az a nagyon jó akkumulátor. Egy Lenovo tabom most ment tönkre 3 év után, úgyhogy inkább más márkát szeretnék venni, de nem tudom milyet érdemes. Ár: nem akarok túl sokat rászánni, max olyan 60.000 amit kiadnék. A mérete is mindegy, közelről nézném. Köszi a segítséget :)

2020. júl. 5. 10:10
 1/2 The Dead and Dreaming ***** válasza:
68%

Samsung T510 Galaxy TAB 10.1 32GB

Kicsit drágább, mint 60.000 Ft de nagyon szép a kijelzője és a mérete is. Anyaghasználatra is prémium készülék.

(LTE-t nem tud.)

2020. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Én egy Samsung Galaxy Tab A-t vettem hasonló célokra (+ Office, és böngészés) tavaly. Igaz, már akkor kifutó típus volt, ma már nem kapható, de nem bántam meg. Hogy 3-4 év múlva milyen állapotban lesz, az a jövő titka. De egyelőre nincs vele gond.
2020. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!