Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Iphoneról...

Mi a véleményetek az Iphoneról? Esetleg kinek van Iphone 14Plus? Milyen a kamerája? Több alkalmazás elérhető az Iphonera mint az androidra? Akkumlátora meddig bírja ki? Víz alá be lehet tenni?

Figyelt kérdés

Bocsi a sok kérdésért csak volt egy álmom az Iphone 14Plusról és így egyre jobban szeretnék egy Iphonet arra kezdek el gyűjteni a pénzt minden hónapban kapok 20ezret abból elköltök 10ezret és karácsonyra sztem bőven meglesz a 500ezer de ha rosszul számoltam akkor elnézést nem vagyok jó matekból számoljátok már ki nekem légyszíves



Es minden tapasztalatokat írjátok le!

Ugyanis én már nagyom megakarom venni az Iphonet

19éves vagyok és sajnos műtöttek gerinccel szüleim nem engedik hogy dolgozzak mert féltenek így apukám szokott küldeni 20ezret havonta most van 70ezrem a kártyàn mert régóta elkezdtem gyűjteni a pénzt de ezt a 70ezret nemfogom elkölteni Iphonera ha elérem a célomat most 200ezerFtig kezdtem el gyűjteni úgyhogy ezt ne számoljátok bele


Hanem teljesen0Ftttól számoljátok hogy hány hónap alatt gyűlne össze 500ezerFt

Ha 10ezressével gyűjtöm a pénzt.



Előre Is köszönöm a válaszokat

Es Bocsi a Sok kérdésért.

:)



2023. máj. 18. 09:56
1 2
 1/13 anonim válasza:

Most nem azert hogy köcsög legyek, de ha nem dolgozol vagy nem jársz suliba vagy ha suliba jársz is ezt hogy nem tudod kiszámolni??

Igaz lehet én se teljesen kerekre számoltam ki a végösszeget de legalább 4 év.

Tessék(Ja és addigra le fog menni az ára az fix)

2023. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hat suliba se jarok mivel mar kijartam a sulit kozepsuliba nartam eddig 11osztalyt vegeztem el budapesten es jelenleg is ott elek a szuleimmel anyukam dolgozik

Apukam is dolgozik mind a ketten dolgoznak de jelenleg csak apukam tud penzt utalni a szamlamra mivel o sokkal tobbet keres mint anyukam

Szvl ertitek.

2023. máj. 18. 10:27
 3/13 anonim válasza:
Ja értem hát 4 év lenne kb mint írtam, ha le megy az ára van esély hogy 3 év múlva, de nem tudom pontosan megmondani.
2023. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Durva köszi a valaszt


A tobbi kerdesemre is varom a valaszokat.:).

2023. máj. 18. 10:40
 5/13 anonim válasza:

Ja a kérdéseket nem láttam. csak azt hogy mennyi idő lenne.

Én eddigi válaszoló vagyok és én is iphone-t szeretnék, androidom van most, de az iphone sokkal stabilabb és a kamera is nagyon jó.

Drágának drága, de megéri mert ha most veszek két évente 120 ezerért egy telefont ugyanannyira jön ki mintha egy iphone-t vennék 350-400 ezerért.

Szóval én is iphoneon gondolkodom. Az hogy több alkalmazás az szerintem nem igazán igaz, maximum az hogy optimalizált e, de én tapasztalataim szerint iphoneon minden optimalizáltabb.

Az akksi egy laza 9 óra megvan szerintem.

És vízálló csak elméletileg csak már ha valami nem gyári tehát elvitted kicserélni belőle valamit akkor nem vízálló teljesen max cseppálló.

De újonnan 30 percig és 6 méterig vízálló.

2023. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Mondjul ehhez nem kellett sokat guglizni,de azért itt van.
2023. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Trollovics Marcell megint ráér úgy látom.
2023. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az meg ki a fene?😂😂😂elmondanád mert nemtudom
2023. máj. 18. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Új iPhone 14 Plus-t akarsz venni vagy használtat? Az új iPhone 14 Plus, üzleteltként eltérő áron, de minimum 430.000 Ft és 500.000 (Fél millió) Ft között van. A használt iPhone 14 Plus is minimum 260.000 Ft. Ha havi 10.000 Ft-ot teszel félre akkor az 1 év alatt 120.000 Ft 2 év alatt 240.000 Ft 4 év alatt 480.000 Ft 4 év = 48 hónap = 480.000 Ft ha ezt veszük akkor 50 hónap kell az 500.000 (fél millió) Ft-hez! Ami azt jelenti hogy 4 év múlva már iPhone 18-ál fogunk tartani, és nem lesz érdemes már akkor bele fekteni egy iPhone 14 Plus-ba. Most (2023 májusában) az iPhone 14-es széria a csúcs kategoria! De 4 év múlva 2027-ben már elevult technológia és elevult lesz az iPhone 14 Plus. Ha annyira iPhone-t akarsz venni, akkor gondolkozz használt iPhonben, és gondolkozz régebbi iPhone modellekben, például egy iPhone X-ben vagy egy iPhone 11-ben. Mert bizony az iPhone egy csúcs kategóriás készülék, amelyeknél igazán meg kérik az árát.
2023. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát mindenképp újat szeretnék majd venni mivel a használt az nálam nem annyira megbízható viszont Iphone 14 PRO MAXRA Gondolkoztam mivel minden álmom egy ilyent beszerezni!

És ha pl 60ezret kapnék apukámtól mindenhónapban és abból elköltenék 10ezret egy hónapig kitartana az a 10ezer és megmaradna így az 50ezerFt és így bőven tudnám gyűjteni rá a pénzt de akkor nagyon spórolnom kell az álmokért sajnos meg kell szenvedni!

Most jelenleg 70ezrem van a számlámon!

Egy ideje elkezdtem spórolni!

És már nagyon jól megy!

De hamarosan szerintem meglesz az a Iphone reméljük!



Még azt kéne kiszámolni hogy ha 50ezressével gyűjteném rá a pénzt akkor hány hónap alatt gyűlne össze pl 500ezerFt?


Előre is köszi!

2023. máj. 21. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!