Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Iphoneról...

Mi a véleményetek az Iphoneról? Esetleg kinek van Iphone 14Plus? Milyen a kamerája? Több alkalmazás elérhető az Iphonera mint az androidra? Akkumlátora meddig bírja ki? Víz alá be lehet tenni?

Figyelt kérdés

Bocsi a sok kérdésért csak volt egy álmom az Iphone 14Plusról és így egyre jobban szeretnék egy Iphonet arra kezdek el gyűjteni a pénzt minden hónapban kapok 20ezret abból elköltök 10ezret és karácsonyra sztem bőven meglesz a 500ezer de ha rosszul számoltam akkor elnézést nem vagyok jó matekból számoljátok már ki nekem légyszíves



Es minden tapasztalatokat írjátok le!

Ugyanis én már nagyom megakarom venni az Iphonet

19éves vagyok és sajnos műtöttek gerinccel szüleim nem engedik hogy dolgozzak mert féltenek így apukám szokott küldeni 20ezret havonta most van 70ezrem a kártyàn mert régóta elkezdtem gyűjteni a pénzt de ezt a 70ezret nemfogom elkölteni Iphonera ha elérem a célomat most 200ezerFtig kezdtem el gyűjteni úgyhogy ezt ne számoljátok bele


Hanem teljesen0Ftttól számoljátok hogy hány hónap alatt gyűlne össze 500ezerFt

Ha 10ezressével gyűjtöm a pénzt.



Előre Is köszönöm a válaszokat

Es Bocsi a Sok kérdésért.

:)



2023. máj. 18. 09:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
😂🤣🤣🤣😂😂🤣
2023. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

11 honap.

Szamologep kiszamolja neked csak egy átlagos iq szint kell hozza.

2023. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már rájöttem hogy kiszámolja nekem mert sikerült csak eddig nem próbáltam:)
2023. máj. 22. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!