Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell? Eletem elso...

Hogyan kell? Eletem elso konzoljat megvettem Ps3 slim hdd-n vannak jatekok De szeretnek ra ujjakat Viszont nem tufom hogy kell Nem ertek hozza sajnos Mondott valamit az illeto hogy lehet ra tenni mert van rajta HEN

Figyelt kérdés

Meg valami multiman-t magyarazott


Ha pendrivera letoltok egy ps3 iso gamet azt hogyan tudom fel installalni ps3 ra ? Vagy a hdd-t ha kiveszem ps3 bol es arra teszek jatekot ? Nem tudom valaki magyarazza el erthetoen legyen szives

Valaszotokat koszonom eloreis



2023. máj. 27. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Veszel lemezen egy játékot, belerakod és feltelepíted, majd mehet is, ilyen egyszerű.
2023. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én úgy szeretném hogy ne keljen lemezt vennem mivel hogy moddolt vagy mi a fene és igy lehet tenni hdd ra játékot csak épp buta vagyok hozzá és szeretnék okulni egy kicsit
2023. máj. 27. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Lopásban nem tudunk segíteni.
2023. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert te annyira jofej vagy hogy sosem toltottel le meg torrentrol sem.....atya eg xD
2023. máj. 27. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van kisfiam.
2023. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bravo! A tematol sikeresen elkanyarodtunk

A kerdes nem ez volt !

2023. máj. 28. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!