Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem engedi feltöltenem a...

Nem engedi feltöltenem a képeimet. (Facebook) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég kaptam egy új telefont, (Samsung GT-S5230)

és amikor rárakom a gépre a képeket, és felszeretném rakni őket Facebook-ra, nem engedi. A Facebook azt írja, feltudok tölteni JPG, GIF, vagy PNG fájlokat, de az enyém JPG. Vagyis azt írja JPEG-kép, de gondolom az ugyanaz. A kérdés, hogy ha eddig engedte feltölteni azokat a képeket, amiket fényképezőgépen csináltam, akkor azokat miért nem engedni amiket a telefonomon csináltam??Tippek, ötletek?? Pls Segítség :S


2010. okt. 11. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza kéne nézni a többi ugyan ilyen 6000 kérdést amit már feltettek, ahelyett, hogy leírod életed történetét. Ez már tényleg szánalmas, minden nap kiírja valaki ezt a kérdést, nehéz visszanézni???
2010. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen?? És anyád hogy van?

Lécci ha már ennyire okos vagy, akkor linkeljél már be nekem pár ilyen kérdést..Szánalmas az te vagy. Ha nem tudsz értelmest választ adni, akkor nem ezen az oldalon kéne kockulnod. Na ennyi vagy drága ;)

_____________

Értelmes válaszok azért jöhetnének, de az ilyen suttyó parasztok kíméljenek.

2010. okt. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!